SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 6 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne taj Ned Mar 31, 2019 8:17 am

Izvještaj i izjave trenera i igrača

http://www.czbgtv.com/2019/03/30/zvezda-na-korak-od-sna/
http://www.czbgtv.com/2019/03/30/rus-cvik-i-sabados-nakon-pobede-nad-triglavom/
http://www.czbgtv.com/2019/03/31/djumic-posao-nije-gotov-podunavac-neizvestan-za-kranj/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Godine : 51
Nemam

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda - Page 6 Empty Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne taj Uto Apr 02, 2019 2:49 pm

U Kranj po titulu http://www.czbgtv.com/2019/04/02/zvezda-putuje-u-kranj-po-titulu-ristic-veruje-u-uspeh/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Sre Apr 03, 2019 7:11 pm

Sramota sta oni ne prenose. Finale IHL lige za Seniore nema prenos, a u14 i u16 ima. Da li je to stvarno problem u glavi sa bivšim državama SFRJ pa je jednostavno mentalitet u pitanju ili sta je... Sramota. Zvezda koliko vidim vodi u finalu 3:0.
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Godine : 25
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Sre Apr 03, 2019 8:17 pm

ŠAMPIONI!!! http://www.czbgtv.com/2019/04/03/zvezda-je-sampion-4/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Sre Apr 03, 2019 9:49 pm

Čestitke Thumbs up Bravo Stanley Cup
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Čet Apr 04, 2019 7:35 am

Dolaze hokejaši u Pionir na derbi

http://www.czbgtv.com/2019/04/04/jovica-rus-bilo-mi-je-zadovoljstvo-i-privilegija-da-saradjujem-sa-ovakvom-grupom-momaka/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Čet Apr 04, 2019 12:59 pm

http://www.czbgtv.com/2019/04/04/anic-titulu-smo-proslavili-kako-dolikuje-uz-pivo-i-pesme/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Ned Apr 07, 2019 6:24 pm

Hokejaši Crvene zvezde su ove sezone osvojili duplu krunu. Od danas, pa u narednih nekoliko dana, možete da postavite pitanja treneru i igračima. Pitanja mogu biti sportske prirode, a i šaljive (posebno za one koji poznaju igrače i trenera i šta sve hokej nosi sa sobom).
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Pet Apr 12, 2019 3:47 pm

Navijaći - klub: Pitanja i odgovori http://www.czbgtv.com/2019/04/12/navijaci-skhl-crvena-zvezda-pitanja-i-odgovori/
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rista Ris taj Pet Apr 12, 2019 11:04 pm

Zanimljiva ideja ali...
sijaset glupih i svega par pravih pitanja
I na ta prava pitanja ne dobismo prave odgovore, već politički, uvijeno u oblande.

Evo odgovoriću ja umesto onih upitanih.
Zvezda nema ni finansija ni igračkog kadra ni ambicija za bilo šta više od IHL-a.
Alpska liga predaleko i preskupo, Erste liga samo preskupo.

Da bi neko celu zimu proveo lomeći kičmu po autobusu, mora da se plati bar 1000 eura po igraču, a ne 200-300.

Sve i da igramo KHL,u Beogradu bi se skupilo 300 do 500 ljudi koj vole hokej. Ostali bi radije gledali tramvaj ligu u kojoj se 22 klipana jurcaju po loše pokošenoj livadi. Bombarderi iz Male Moštanice u derbi susretu protiv FK Pekar sa donjeg Dorćola.

Samo bi totalni fanatik i kreten ulagao neku veću lovu u hokej u ovoj zemlji. A takvog, na žalost, nema.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Sub Apr 13, 2019 6:48 am

Pozdrav Rista! Prije svega ideja je bila približiti klub navijačima i obratno, radi moguće bolje posjete u nekom narednom periodu (koliko već sljedeće sezone koja je pred nama). Otud i malo šaljivih pitanja (nije sve u životu ozbiljno...valja se malo i nasmijati).
Sa druge strane, ja već uveliko razgovaram sa ljudima iz kluba i nije da se baš ne razmišlja o nekoj ligi, mada tačno je da finansije diktiraju sve to. Ali...ko će ga znati...neke naznake postoje...vidjećemo.
I možda više nego li što se kritikuje klub koji jedini u Srbiji nešto radi i kojeg Savez definitivno sputava, možda bi bilo bolje da se svako od vas barem malo uključio u neka pitanja, jer koliko ja vidim, ljudi sve više čitaju članke o hokeju, i napokon je počeo hokej koliko-toliko da ih zanima.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Yorick taj Sub Apr 13, 2019 8:14 am

Dacho, Rista Ris je makar preko glave preturio svakakvog hokeja, a vidim i da mu ne manjka ambicija, doduse u kosarci. Kao sto covek i recce: Ideja je odlicna, ali mi nista nismo saznali za predstojecu sezonu. Verovatno je projekat uradjen rano, a bili bi dobro da se opsiran intervjua sa Djakovicem, Rakcem i Rusom uradi krajem juna ilu u julu, jer bi tada morali da znaju konture sledece sezone. A i ova elita sa nhl podgrupe tada nece imati sta da radi pa ce citati i to Smile Tebi jos jednom svaka cast na entuzijazmu, keep up the good work!
Yorick
Yorick
Junior
Junior

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Yorick taj Sub Apr 13, 2019 8:16 am

I drugo, ne treba biti marketing guru, vec samo gledati social media naloge nhl ekipa i videti kako moze da se pojaca marketing oko dobrog projekta.
Yorick
Yorick
Junior
Junior

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Sub Apr 13, 2019 8:23 am

Ma, znam ja da je Rista preturio dosta toga, ali ja smo hoću da kažem da u mraku koji vlada oko klupskog hokeja, i ovo što pokušavam da uradim je korak od 7 milja u odnosu šta bi bilo da se ništa ne piše. Na kraju krajeva, trenutno mi je cilj bio da one navijače koji dolaze na fudbal i košarku zainteresujem za hokej, pa da se za početak barem poboljša posjeta. neki su npr. na tviteru pisali da će od sljedeće sezone dolaziti na hokej. Z amene je to napredak.

Marketing? Da ti znaš brate koliko ja njima trubim o tome, ali to je donekle borba sa vjetrenjačama...tačnije sa Đakovićem koji mora odobriti da se sve to pokrene.

Ali saću vam odati jednu malu tajnu. Naime, povezao sam klub sa bivšim igračem Vladom Grofom i najvjerovatnije će ostvariti neki vid saradnje za mlađe kategorije, a možda nešto i za seniore. Pokušao sam nešto i sa Spartakom iz Moskve, pa ćemo vidjeti.

Da je više ljudi koji bi se uključili da aktivnije na neki način promovišemo hokej, bilo bi drugačije, ali za to treba ulaganja, koja ja sam ne mogu da iznesem.

Džaba ja pričam ljudima u klubu (čitaj Đakoviću) kako je potrebno ulagati u reklame, u ovo u ono...to je nekada igra glivih telefona.
dacha od bosne
dacha od bosne
Enforcer
Enforcer

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rista Ris taj Sub Apr 13, 2019 9:12 am

Dacho, 
moj post nije bio kritika ni Crvene zvezde ni tvog rada, već samo realno sagledavanje situacije u domaćem hokeju.
Tebi svaka čast na svemu urađenom, toliki entuzijazam po pitanju afirmacije hokeja (doduše samo hk crvena zvezda) nisam do sada video u ove 4 decenije koliko pratim hokej.

Marketing je zanimljiva priča, ali ne i čarobna.
Mislim da ljudi baš i nisu toliko neobavešteni o domaćem hokeju.
Vrlo dobro oni znaju težinu IHL lige, i nikakav marketing ih neće naterati da dolaze da gledaju ono što je u SFRJ realno bila druga liga.

Čak ni Erste (nekadašnji MOL) ne bi pobudila interesovanje kod običnog čoveka jer su im mađarski timovi potpuno nepoznati, nema rivaliteta. HK Beograd je imao vrlo dobar marketing za naše uslove ali nije skupio više od 200 ljudi na utakmicama, i to ne samo zbog bojkota simpatizera Zvezde i Partizana.

U ušima našeg čoveka zvuči jedino da je Zvezda dobila Jesenice ili Olimpiju, ali oni igraju ligu koju mi ne možemo da dobacimo.

Zvezdi svaka čast jer poslednjih godina samo ona ozbiljno nešto radi u domaćem hokeju. Skoro čitavu deceniju su u tišini klinci putovali svakog vikenda za Sloveniju, igrali utakmice, rasli i sazrevali kao igrači.
Poslednji Zvezdini uspesi u IHL-u ali i mlađih selekcija reprezentacije su po meni u najvećoj meri plodovi tog strpljivog rada, daleko od naslovnih strana novina i portala.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Sub Apr 13, 2019 9:35 am

Moja pitanja su bila vezana za finansije i očekivanja ulaganja u hokej od strane Saveza i države i mogućnosti za da lji napredak i veću ligu  Laughing
Hororelf
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rista Ris taj Sub Apr 13, 2019 9:41 am

Moje pitanje je bilo ko je najveći pivopija u timu  Laughing
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu