EA SPORTS NHL 19

Ići dole

EA SPORTS NHL 19

Počalji od Rista Ris taj Čet Avg 02, 2018 11:29 pm

Ne znam ima li među vama "virtuelnih hokejaša" i srećnih vlasnika PS4.
Ako ima, skrenuo bih pažnju na novo izdanje EA sportsovog NHL-a.
Imao sam priliku da testiram beta verziju 2 dana i bukvalno se nisam odvajao od konzole.
Ovo je do sada najbolji njihov hokej. Animacije igrača, klizanje, fluidnost u igri, osećaj baratanja štapom, akcije... sve je za 3 stepenika na višem nivou od dosadašnjih izdanja.
Slični su utisci i ostalih koji su probali, sudeći po postovima na raznim forumima.

Druže Brežnjev apgrejduj tu trojku na četvorku pa da ti lupam bodičeke. Kad već nema pravog hokeja za gledanje u našem selu, bar da se zabavimo ovim virtuelnim. Bacam kompijuter

Rista Ris
AHL
AHL

Red Wings

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: EA SPORTS NHL 19

Počalji od Breznjev taj Pet Avg 03, 2018 9:29 am

Planiram do oktobra da se častim sa PS4.Samo ne znam koja je realna cena,ima milion nekih verzija PS4 plus još ti uvale i neku igricu koja mi ne treba...
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Godine : 45
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rista Ris taj Pet Avg 03, 2018 9:54 am

Ima na kupujem prodajem ps4 slim 500gb - 260 eura i ps4 1tb za 280. Tako da ti preporučujem jednu od te dve varijante. Za samo 20 eura više dobiješ duplo veći disk, mada ni 500gb nije malo (nekih desetak igara ti mogu stati na hdd) a igre koje si kupio ti uvek stoje na tvom nalogu na ps store, pa ih možeš brisati sa diska i ponovo preuzeti kada poželiš da obnoviš gradivo.

Pro verzija ti realno ne treba, malkice bolja grafika u nekim igrama, sve igre koje rade na pro moraju da rade i na običnom ps4.

Ove varijante sa čipovnjem konzola i piratskim igrama ili šerovanjem igara se realno ne isplate, mnogo zezanja i dolaziš u opasnost da ti sony banuje konzolu.

Nove igre jesu 59 dolara ali na playstation store-u uvek može da se nađe neka dobra akcija. Obično igre stare godinu dana sa 59 padnu na 30 dolara, posebni popusti za božić, uskrs, black friday. Trenutno je NHL 18 25 eura, a za pretplatnike na ps+ svega 12 eura.

PS+ košta 60 dolara godišnje i daje ti mogućnost igranja on line, ali što je još važnije svakog meseca 2-4 besplatne igre i posebne popuste kao kod već navedenog NHL-a, tako da se u konačnom zbiru isplati.
Rista Ris
AHL
AHL

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Pet Avg 03, 2018 4:44 pm

A ja mislio da ja imam 25. godina i da sam mator sto igram igrice.... Devojka ne moze da podnese, ko zna hoce li i dalje biti devojka Very Happy . Moram da se docepam pa i slabije verzije ps4 ...
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Godine : 24
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rista Ris taj Pet Avg 03, 2018 5:30 pm

Pa ti malo igraj igrice, pa se malo igraj sa devojkom i svi srećni Smile

To više nisu igrice, to su igretine i ozbiljan biznis.
Mnogo ljudi ozbiljnu lovu zarađuje igrajući se.
Ne vidim u čemu se to razlikuje od igranja šaha na Kališu ili Tašu.
Kompjuterske igre su šah 21 veka, ne bi me čudilo da uskoro u staračkim domovima redovna slika bude kako dva matorca cepaju FIFU. Smile

Ajde, dokopaj se plejke, pa nam onda fali još samo jedan za mini ligu. Ma šta mini, to bi bila jača liga od domaće hokej lige.

Do sad sam igrao off line ali mnogo je bolji filing kad sam probao on line, protiv živih protivnika. Dobiješ neki takmičarski motiv i adrenalin.
Rista Ris
AHL
AHL

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Ned Avg 05, 2018 3:09 am

Ja imam osamnaesticu. Baš sam igrao ovih dana malo protiv AIja i nepodnošljiv je, inače burazer i ja igramo stalno jedan protiv drugog.

Dođe ti takvo opterećenje, da ne mereš gledati ni sam sebe, a kamoli jedan film.

Na svakom ćošku omladinci vade po 4 telefona i jednom rukom pričaju, drugom kuckaju poruke, trećom i četvrtom se ide uzbrdo uglavnom....na posa' niko ništa ne radi, samo se misli na proklete notifikacije, lajkove slika, sise u inbox, rezultate Japanaca i Brazilaca, recepte za tri leće i poruke modernih gurua kako treba biti nasmijan i vedar u ova doba dugova i propasti.
Daj mi veli jedan dobar telefon na rate da kupim sinu za prvi rođendan neka prati Lebrona Jamesa na instagram i odma instalira Colin McRae, da mu tata kupi Bugatija da ga bača pod ručnu ispred zgrade....

Ko ostane zadnji neka stavi telefon na punjač ...
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 25
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rista Ris taj Ned Avg 05, 2018 12:08 pm

Ja juče kupio 18-ticu na popustu ps+ za 12 dolara.
Ako imaš ps+ baci user name, pa da te nađem na mreži.
Rista Ris
AHL
AHL

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Ned Avg 05, 2018 5:13 pm

Hororelf ::A ja mislio da ja imam 25. godina i da sam mator sto igram igrice.... Devojka ne moze da podnese, ko zna hoce li i dalje biti devojka Very Happy . Moram da se docepam pa i slabije verzije ps4 ...
Ja imam 45,pa pičim FIFU 18 protiv sina i njegovih prijatelja. Very Happy

Ako uzmem NHL i PS+ javim se za ligu.
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Sharks

Pogledaj profil korisnika http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rista Ris taj Ned Avg 05, 2018 5:35 pm

Bravo Ajkulo,
sve nas je više.
Mene je sramota da kažem koliko imam, ali stariji sam od tebe Smile
I ja cepam fifu sa ćerkinim drugarima. Smile

Pazi, PS+ jeste u startu veliki izdatak (59 dolara) ali kako sam prošle godine pratio sniženja na ps networku, mnogo više bi mi se isplatilo da sam ga imao, jer sniženja za ps+ korisnike umeju da budu brutalna.
Još dva dana je sniženje za  NHL 18 - 12 dolara, FIFA 18 - 17 dolara, Heavy rain prošlog meseca besplatan za PS+, u avgustu Mafija III besplatna. Formula 1 2017 - 16 dolara.
Kada se uzme u ozbir da su pune cene ovih naslova po izlasku 59 dolara, a posle godinu dana sniženje ide obično na 40, retko na 30, onda PS+ korisnici (uz benefite mrežnog igranja) imaju mnogo koristi.
Najbolje sniženje koje sam uvatio a da nisam bio PS+ pretplatnik je prošlog leta nhl 17 + fifa 17 u paketu zajedno za 40 dolara.
Rista Ris
AHL
AHL

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Pon Avg 06, 2018 10:30 pm

Rista Ris ::
Mene je sramota da kažem koliko imam, ali stariji sam od tebe Smile
Reci Wingeru,ne budi sisa! Very Happy
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Sharks

Pogledaj profil korisnika http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rista Ris taj Pet Avg 10, 2018 12:09 am

54  u moje vreme
Rista Ris
AHL
AHL

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content