Prognoze 2017/2018

Ići dole

Prognoze 2017/2018

Počalji od Hororelf taj Pon Apr 09, 2018 2:06 pm

Ako pocnem da razmisljam ko prolazi necu imati sta da napisem... Ovaj play off ce biti jako jako interesantan. Ekipe su dosta izjednacene. Recimo da po meni duel Avalanche vs Predators  nije i npr Kings vs Las Vegas Golden Kni, Lightning vs Devils. Ostali su mi potpuno kriticni. Po meni jedino ko moze da iznenadi ovde su Avalanche i Flyers, ostali kako dodju dodju.. Kako god ne mogu proceniti meceve poput Kings vs Las Vegas Golden Kni, Sharks vs Ducks, Maple Leafs vs Bruins, Jets vs Wild... Ne pamtim da je ovoliko bio zanimljiv raspored proteklih godina.
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Godine : 25
Wild

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Prognoze 2017/2018

Počalji od Marvin taj Pon Apr 09, 2018 2:08 pm

To piši gore u playoff folder, jedno vreme te lepo išlo sa otvaranjem tema, sad si pokvario. Very Happy

Dođe ti takvo opterećenje, da ne mereš gledati ni sam sebe, a kamoli jedan film.

Na svakom ćošku omladinci vade po 4 telefona i jednom rukom pričaju, drugom kuckaju poruke, trećom i četvrtom se ide uzbrdo uglavnom....na posa' niko ništa ne radi, samo se misli na proklete notifikacije, lajkove slika, sise u inbox, rezultate Japanaca i Brazilaca, recepte za tri leće i poruke modernih gurua kako treba biti nasmijan i vedar u ova doba dugova i propasti.
Daj mi veli jedan dobar telefon na rate da kupim sinu za prvi rođendan neka prati Lebrona Jamesa na instagram i odma instalira Colin McRae, da mu tata kupi Bugatija da ga bača pod ručnu ispred zgrade....

Ko ostane zadnji neka stavi telefon na punjač ...
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 26
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Pon Apr 09, 2018 2:14 pm

Aj obrisi ovu temu. Na fonu sam IksDe. Pisem tamo, nisam video da si pravio posebno
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Godine : 25
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh