NHLSFH 14/15

Strana 11 od 13 Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole

Re: NHLSFH 14/15

Počalji od Marvin taj Uto Okt 02, 2018 3:22 am

Mislim da nema, moro biili odma da bude draft sutra ili prekosutra a i da se skupe ljudi tesko.

Dođe ti takvo opterećenje, da ne mereš gledati ni sam sebe, a kamoli jedan film.

Na svakom ćošku omladinci vade po 4 telefona i jednom rukom pričaju, drugom kuckaju poruke, trećom i četvrtom se ide uzbrdo uglavnom....na posa' niko ništa ne radi, samo se misli na proklete notifikacije, lajkove slika, sise u inbox, rezultate Japanaca i Brazilaca, recepte za tri leće i poruke modernih gurua kako treba biti nasmijan i vedar u ova doba dugova i propasti.
Daj mi veli jedan dobar telefon na rate da kupim sinu za prvi rođendan neka prati Lebrona Jamesa na instagram i odma instalira Colin McRae, da mu tata kupi Bugatija da ga bača pod ručnu ispred zgrade....

Ko ostane zadnji neka stavi telefon na punjač ...
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 26
Maple Leafs

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Uto Okt 02, 2018 9:15 am

Ja vec imam max dozvoljen broj liga na Yahoou, tako da na mene nemojte racunati  Suv
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SymphonyX taj Uto Okt 02, 2018 1:55 pm

Koji je maksimalni broj liga?  Laughing Laughing
SymphonyX
1st liner
1st liner

Canucks

Pogledaj profil korisnika http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Uto Okt 02, 2018 4:20 pm

Na Y! 8 Naocare za sunce, na ESPN se ne vracam, totalni su raspad, jedino Fantrax preostaje. Mislim da je i Sharks blizu maksimuma, ako su mu obnovili sve lige.
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Uto Okt 09, 2018 1:25 am

Nema utakmice u 1 pa sam se malo bavio statistikom.Zanimao me all time skor sa eminentnim članovima foruma u ligama koje igramo.Pa da vidimo ko mi je nezgodan...

PAP  7-1-2 Da

AUGMENT 6-0-3 Da

HOROLELF  4-0-1 Da

SYMPH  5-1-2 Da

MARVIN  9-1-8 Da

ACC  11-0-6 Da

CHE  7-1-8 Ne

Znači Marvin mi puše za vratom,a Džombu treba stići...plasmani po ligama bi bili sljedeći:

GOT:4./1.

NHLSK:6.

ENDZONE:3./3./7./7.

NHLS:9./5./2./2./1.
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Godine : 45
Sharks

Pogledaj profil korisnika http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Okt 09, 2018 1:39 am

Thumbs up

Dođe ti takvo opterećenje, da ne mereš gledati ni sam sebe, a kamoli jedan film.

Na svakom ćošku omladinci vade po 4 telefona i jednom rukom pričaju, drugom kuckaju poruke, trećom i četvrtom se ide uzbrdo uglavnom....na posa' niko ništa ne radi, samo se misli na proklete notifikacije, lajkove slika, sise u inbox, rezultate Japanaca i Brazilaca, recepte za tri leće i poruke modernih gurua kako treba biti nasmijan i vedar u ova doba dugova i propasti.
Daj mi veli jedan dobar telefon na rate da kupim sinu za prvi rođendan neka prati Lebrona Jamesa na instagram i odma instalira Colin McRae, da mu tata kupi Bugatija da ga bača pod ručnu ispred zgrade....

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Uto Okt 09, 2018 7:16 am

Nindza  Macevanje Drogiran
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Godine : 25
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Pon Okt 29, 2018 2:59 am

Vi koji imate veći broj liga...koji timovi su vam povukli najviše igrača?

Kod mene recimo prevladava  Sharks, Predators, Jets, Capitals, Huricanes.
Zanimljivo je i da u 8 liga nemam nikoga iz Red Wings,a izbjegavao sam igrače iz  Coyotes, Kings, Canucks.

Nisam planirao,ali imam i jako malo igrača iz  Lightning, Penguins, Avalanche(srećom imam Rantanena u jednoj ligi).
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Sharks

Pogledaj profil korisnika http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Pon Okt 29, 2018 1:30 pm

A niko Hororovu ekipu da prokomentarise?  Very Happy Postovanje

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Pon Okt 29, 2018 4:20 pm

Kod mene je mesano, nemam igrace iz  Maple Leafs  Capitals Devils, iz Las Vegas Golden Kni jedino Pacioretty, a iz  Red Wings Howard  Fejspalm joj

Hororelf dominira   Bravo
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Pon Okt 29, 2018 6:47 pm

Marvin ::A niko Hororovu ekipu da prokomentarise?  Very Happy Postovanje
Podsjeća me na Grčku u Portugalu 2004. ili na Leicester 2016.
Ajde da je i on napokon sve skužio i da je postao ravnopravan igrač.
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Sharks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Pon Okt 29, 2018 8:18 pm

Kolko trejdova vam je odbio, priznajte? Very Happy Very Happy Very Happy Razz

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Pon Okt 29, 2018 9:50 pm

Marvin ::Kolko trejdova vam je odbio, priznajte? Very Happy Very Happy Very Happy Razz
Meni ni jedan nije odbio...valjda zato jer nisam ni nudio.Jedini trejd imam s Acc Crawford za Andersena.Šta ću s njom kad voli taj  Blackhawks .
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Sharks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Uto Okt 30, 2018 12:29 am

Ne bih nista unapred prognozirao. U svakom slucaju , zadovoljan sam dosadasnjom igrom. Bilo je tu nekih neiskusnih gresaka koje su me sprecile da budem mozda i prvi, ali na greskama se uci.Hvala na podrsci svima. Za mene je i ovo veliki uspeh, ako uporedim prethodne tri sezone bola.
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Uto Okt 30, 2018 7:38 am

Bar Sharks ima razumevanja, Marvin nije hteo da trejduje Crawforda u drugoj ligi...  Mellow 

Normalno da Hororelfu bolje ide kad namsta lineup, verovatno bi bolje prosao i prosle godine da to nije zaboravio svako drugo vece, a i dobro je odradio draft.
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Pet Nov 02, 2018 4:18 pm

Bobrovsky mi je definitivno najgori, a ne moze da se dropa....
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Ned Nov 04, 2018 7:39 pm

Dropovanje golmana  Crveni karton
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Pet Nov 16, 2018 7:49 am

Kako mrzim kada mi se igrac povredi i odredjenog igraca postavim u IR ujutru,  a za drugog nemam opciju da dodam bez dropa i tako izgubim igraca da popuni rupu....  Prekljuce sam uspeo, jutros ne mogu.. Sta vi tada radite?
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Pet Nov 16, 2018 4:32 pm

Mislim da je to zbog toga sto imamo daily today waiver koji se procesuira svaki dan (continuous), pa Yahoo detektuje situaciju za taj fantasy dan i koliko sam shvatila Bobrovsky ti je "zakljucan" kao zdrav igrac za 15., nema veze sto si ga ubacio na IR za 16., sistem to ne gleda. 
Recimo npr. da imamo waiver today i standard waiver mode, mogao bi da dodas igraca nakon procesuiranja waivera za danas, jer u tom slucaju nisu uvek na waiveru vec postaju FA, to je ono sto imamo u kiper ligi.

Cak mislim da i sa waiver tomorrow bi mogao u ovoj situaciji da dodas igraca jer u tom slucaju sistem gleda roster za naredni dan (u tovm slucaju 16. kad je Bobrovsky vec na IR).

Prekjuce si mogao jer Sharksi (Hertl) nisu igrali utakmicu pa si ga jos taj dan mogao da ubacis na IR.
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Pet Nov 16, 2018 5:03 pm

Meni je primarno bilo da popunim jednog igraca koji ce igrati danas da bih imao vise skora... Jednom mi je uspelo da menjam, vrv zbog toga sto nije Bobrovsky.
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Pet Nov 16, 2018 11:56 pm

Accipitrinae ::Mislim da je to zbog toga sto imamo daily today waiver koji se procesuira svaki dan (continuous), pa Yahoo detektuje situaciju za taj fantasy dan i koliko sam shvatila Bobrovsky ti je "zakljucan" kao zdrav igrac za 15., nema veze sto si ga ubacio na IR za 16., sistem to ne gleda. 
Recimo npr. da imamo waiver today i standard waiver mode, mogao bi da dodas igraca nakon procesuiranja waivera za danas, jer u tom slucaju nisu uvek na waiveru vec postaju FA, to je ono sto imamo u kiper ligi.

Cak mislim da i sa waiver tomorrow bi mogao u ovoj situaciji da dodas igraca jer u tom slucaju sistem gleda roster za naredni dan (u tovm slucaju 16. kad je Bobrovsky vec na IR).

Prekjuce si mogao jer Sharksi (Hertl) nisu igrali utakmicu pa si ga jos taj dan mogao da ubacis na IR.
Misliš da je skužio sve? Laughing Laughing Laughing
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Sharks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Sub Nov 17, 2018 8:16 am

Pa ne znam, probacu drugacije  Cool

Scenario 1: Bobrovsky. 
Do 9h sistem tj. Yahoo gleda situaciju za nama prethodni dan 15.nov (Amerima je do tada jos uvek "danas" ono sto je nama juce, konkretno njima 15.nov, nama 16.nov), dakle ako ti igrac za taj dan (15.nov) odigrao utakmicu i nije stavljen na IR/IR+, nema veze sto ti ga stavis na IR/IR+ 16.nov, neces moci novog igraca da dodas, jer sistem posmatra 15.nov.  
Mozes uzeti novog igraca tek kad Amerima isto bude 16.nov dakle posle 9h kod nas, ali nam je waiver takav da taj igrac ide na tvoj roster tek 17.nov.

Scenario 2: Hertl 
14.nov povredjen, ali nije igrao utakmicu, ti ga 15.nov po nasem vremenu (pre 9h) ubacis na IR+, ali je njima to jos uvek 14.nov, tako da u ovom slucaju mozes novog igraca da pokupis za 15.nov.
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Sub Nov 17, 2018 7:42 pm

"Skuzio" sam ja to odmah. Zanimao me je sistem kakav je. Uostalom , da ne razumem rezultati bi bili kao prosle sezone.
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Ned Nov 18, 2018 1:06 pm

Nemoj se ljutiti,malo sam se našalio.Jako si napredovao,postao si jedan od favorita!Svaka čast!
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Sharks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Ned Nov 18, 2018 1:58 pm

A sto bih se ljutio? Pa dobri smo.
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole