NHLSFH 14/15

Strana 9 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Re: NHLSFH 14/15

Počalji od Che taj Sre Feb 21, 2018 8:33 am

Najavili su da ce biti maintenance svakog dana od nznm kolko sati cele nedelje msm... Bila informacija.
Ugl, ne radi za promenu postave tih par sati dnevno, nakon toga ok radi...
Proguglaj za vise info.
Che
Moderator
Moderator

Godine : 27
Maple Leafs alt

Pogledaj profil korisnika http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Sub Mar 10, 2018 12:59 pm

U Endzoni ni u PO,u ligi koju igram 4.sezonu i u kojoj sam bio dva puta 1. i jednom drugi završio 10. Fejspalm joj
Ubiše me golmani...konj isforsirao Talbota,Andersona,Lundqvista i Lehnera na draftu i "omašio ceo fudbal"!
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Godine : 45
Sharks

Pogledaj profil korisnika http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Ned Mar 11, 2018 3:59 pm

Na pocetku sezone niko nije mislio da ce biti toliko losi.
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Ned Mar 11, 2018 5:43 pm

Postojala je dosta dobra mogucnost da ce biti losi u stvari.

Jedino Talbota odatle sam draftovao i bas sam se usrecio.

Dođe ti takvo opterećenje, da ne mereš gledati ni sam sebe, a kamoli jedan film.

Na svakom ćošku omladinci vade po 4 telefona i jednom rukom pričaju, drugom kuckaju poruke, trećom i četvrtom se ide uzbrdo uglavnom....na posa' niko ništa ne radi, samo se misli na proklete notifikacije, lajkove slika, sise u inbox, rezultate Japanaca i Brazilaca, recepte za tri leće i poruke modernih gurua kako treba biti nasmijan i vedar u ova doba dugova i propasti.
Daj mi veli jedan dobar telefon na rate da kupim sinu za prvi rođendan neka prati Lebrona Jamesa na instagram i odma instalira Colin McRae, da mu tata kupi Bugatija da ga bača pod ručnu ispred zgrade....

Ko ostane zadnji neka stavi telefon na punjač ...
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 26
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SymphonyX taj Uto Mar 13, 2018 2:22 am

Potvrdila se neka moja prognoza da je ovo bila idealna godina za cekanje sa draftovanjem golmana i defanzivaca.Sa ovim prvim nisam bas dobro prosao,a odbranu sam birao odlicno.

Zajebao sam se izgleda sto sam mislio da ce Arizona i Nucksi bit bar malo bolji.
SymphonyX
1st liner
1st liner

Canucks

Pogledaj profil korisnika http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Ned Mar 18, 2018 7:07 am

To je to Marvine, cestitke (EndZone) Wink A jos sam razmisljala da pokupim omiljenog backup golmana McElhinneya kad se Andersen povredio. Fejspalm joj
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Ned Mar 18, 2018 12:08 pm

Nije jos to to.

A posto te znam, ja sam za McElhinneyja dan ranije ulozio pare ako se dobro secam, pa se tek onda Fredi povredio. Laughing Sad

Dođe ti takvo opterećenje, da ne mereš gledati ni sam sebe, a kamoli jedan film.

Na svakom ćošku omladinci vade po 4 telefona i jednom rukom pričaju, drugom kuckaju poruke, trećom i četvrtom se ide uzbrdo uglavnom....na posa' niko ništa ne radi, samo se misli na proklete notifikacije, lajkove slika, sise u inbox, rezultate Japanaca i Brazilaca, recepte za tri leće i poruke modernih gurua kako treba biti nasmijan i vedar u ova doba dugova i propasti.
Daj mi veli jedan dobar telefon na rate da kupim sinu za prvi rođendan neka prati Lebrona Jamesa na instagram i odma instalira Colin McRae, da mu tata kupi Bugatija da ga bača pod ručnu ispred zgrade....

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Pon Mar 19, 2018 12:34 pm

Mislila sam da te zeznem da napisem brzo na forumu da povecas ulog jer sam ja stavila sve pare na njega  idea problem je bio sto mi je ostao samo 1 add za nedelju i vec sam bila pokupila golmane za naredni dan, mada sad retrogradno kad pogledam bolje da sam bacila Gibsona za McElhinneyja, mozda bi ishod bio drugaciji.
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Sub Mar 24, 2018 11:01 pm

GOT Finale...

Getzlaf flu nije igrao
MAF zaigrao nakon IR u debilnom terminu 8 sati  i ne stigoh ga staviti...ode 10 poena i titula...

Iako te držim u neizvjesnosti...108-108 u nedjelju rano ujutro...
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Sharks

Pogledaj profil korisnika http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Ned Mar 25, 2018 9:41 am

Ne spominji mi, dala sam dva pika za Smitha, koji mi doneo mozda ukupno 10 poena, jos ga benchuju juce, bolje bih prosla da sam zadrzala Howarda  Ljut 
Vodis otprilike sa toliko koliko bi ti MAF doneo, mene jedino Lehtonen moze spasiti, pogotovo ako benchuju Wheelera zbog tuce... Hawksi nasli kad ce da pobede, kad mi Halak brani  Fejspalm joj

A koliko je tek neizvesno u polufinalu NHLFH  Thumbs up
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Ned Mar 25, 2018 2:00 pm

Ma da, ja sam zaspo sinoc i nisam dodo golmana za danas, pa sam najverovatnije ispusio.

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Pon Mar 26, 2018 9:37 am

Cestitke Sharks za pobedu u GoT-u! Sugavi Dalas ne moze ni Vankuver da pobedi, a ovi iz Edmontona iz samo njima poznatih razloga startovali Talbota b2b  Ljut Dobar add ti je bio Kyle Connor.

Sad igramo finale i ovde, nadam se drugacijem ishodu  Dizem tegove bajo
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Pon Mar 26, 2018 11:38 am

Accipitrinae ::Cestitke Sharks za pobedu u GoT-u! Sugavi Dalas ne moze ni Vankuver da pobedi, a ovi iz Edmontona iz samo njima poznatih razloga startovali Talbota b2b  Ljut Dobar add ti je bio Kyle Connor.

Sad igramo finale i ovde, nadam se drugacijem ishodu  Dizem tegove bajo
Hvala Acc(to si mi pustila za rođendan Very Happy )!

Da,Connor je bio pun pogodak noćas,a nije za baciti ni 10-ak poena Rileya Nasha kroz tjedan.Prošle sezone si bila 3.,ove 2.,dogodine...
Ti si mene dobila u keeperu,u ligi u kojoj sam dominirao do 2,3 kola pred kraj,ja tebe u tvojoj ligi u kojoj si ti dominirala čitave sezone.Za kraj pravo finale 1. i 2. na kraju sezone u našoj ipak glavnoj ligi.Meni je ovo 3. finale za redom u NHLS,prošla 2 sam izgubio...treća sreća!
Baš sada pogledah...skor ove sezone u sve 4 lige je 5-4 za mene.Nadam se da nećeš izjednačiti! Cool

Sretno i neka bolji pobjedi!
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Sharks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Pon Mar 26, 2018 7:22 pm

Eto, ponovo nista od toga da se dodje do truple krune, jedna od najvecih gresaka u fantazi karijeri, tacno bi me Stalock spasio.

Cestitke Sasa, cestitke Acc, a meni ostaje da se zahvalim burazeru sto sam uzeo Endzone, mada mi je ekipa stvarno bila bolesna.

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Pon Mar 26, 2018 8:34 pm

Wink
Hvala!
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Sharks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Ned Apr 01, 2018 4:39 pm

Kakvo finale sa ACC!!!Nakon 6 dana sve kategorije su tu negdje,možda odluči jedan gol,blok,postotak...još 7 dana ljute bitke! Bravo Bravo Bravo
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Sharks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Pon Apr 02, 2018 9:56 pm

Broji koliko ce ti igraca odmarati, pa da izglasamo sledece sezone da se ova zadnja nedelja skroz eliminise. Pijem kafu i chiluje
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Uto Apr 03, 2018 9:52 pm

Accipitrinae ::Broji koliko ce ti igraca odmarati, pa da izglasamo sledece sezone da se ova zadnja nedelja skroz eliminise. Pijem kafu i chiluje
To govorim već 2 godine i džaba.
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Sharks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Ned Apr 08, 2018 3:59 am

Čestitam ti na tituli malo prije kraja... Bravo Bravo Bravo Postovanje Postovanje Postovanje

Vodiš 6-4 u 03.59 h,a mene samo teorija spašava...da  Flames razbucaju MAF-a i da Seguin i Pavelski imaju ludu golgetersku noć...skoro pa nemoguće.

Mali edit...ovo mi je nemam pojma 10-15 finale...definitivno najneizvjesnije...dobio MAF 3 komada u 1/3.(U 7 minuta,nevjerovatno).SV% je kategorija koja odlučuje i oboje smo sada na 91.3.Ako dobije još gol,dva ja sam pobjedio...ako ne dobije ti si.Nebitni su ovi nastupi igrača,osim ako ne stigneš manjak u PIM.

Edit 2...ti si uvijek budna i sve živo pratiš...čudim se da nisi benčala MAF-a nakon što je Andersen odradio posao...a bilo je vremena između 3 i 4.MAF je u 2/3 primio još 2 komada...sada je na 10/15 i na 66%.Frustrirajuće.
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Sharks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Ned Apr 08, 2018 6:23 am

Kad sam debil, pa se previse uzdam u Vegas (nadam se da ce ispasti u prvom krugu)  Ljut Ne mogu da verujem da ga tako drzim markiranog u 3:59 i ne stavim na bench (napisala sam ti poruku), mislim u sebi Allena ce povuci, Huton ce sve odbraniti, teoretski si imao dovoljno igraca da me stignes u golovima, a kao nema sanse da Vegas ne dobije, MAF najvise primio 5 ove sezone na 38 SA, plus za Cgy brani Gillies.  Oces u zid - u zid 

Cestitke tebi  Stanley Cup Bravo Teoretski ako sutra Miller i Trocheck zarade dovoljno PIM, mogu da te stignem, ali trenutno ni game misconduct me ne bi spasio  Tuzan
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Ned Apr 08, 2018 6:50 am

Fali ti 11 PIM za titulu...imaš sutra Trochecka i Millera...nije za očekivati,ali ko zna?

U 4 sam bio pokojni sada u 7 dobijam...možda se sutra potuku ova tvoja dvojica... Macevanje
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Sharks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Ned Apr 08, 2018 2:05 pm

Trocheck 52 PIM u 81GP nikad nije imao major penalty, max 4 PIM u jednoj utakmici tokom citave NHL karijere. 
Miller 70 PIM u 67GP, imao nekoliko tuca + 31.oktobra protiv Cbj imao 27PIM (2x misconduct, tuca i minor)  Oladi se decko
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Pon Apr 09, 2018 4:16 am

Jedan hit Chare mi je trebo da osvojim slapshot ali ponovo nesreca.

Ove sezone, prvo, drugo i tri treca mesta. Ja se nadam da cu jednog dana da uspem da osvojim truplu krunu ali avaj, nije to bas lako.

Cestitke pobednicima nasih liga, Sharku i Canadiensu.

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Pon Apr 09, 2018 7:55 am

Cestitke i od mene, ne znam ko drzi ekipu Canadiens, ali je izdominirao, pogotovo sa golmanima  :respekt:Ostvarila mi se zelja da Reimer startuje u b2b ali mi je trebao SHO za pobedu.

Moj skor ove sezone: 1.mesto x4, 2. mesto x3 (u najbitnijim ligama  Ljut, moram bolje da se pripremim sledece sezone Excellent ) i 4. mesto u EZ. Svakako bolje nego NBA gde sam usla u finale u 6/7 i uglavnom izgubila zbog odmaranja igraca i nekih minijaturnih "povreda"  Ne
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Pon Apr 09, 2018 11:34 am

Hvala. Very Happy.Ja sam na kraju malo izvadio sezonu s titulama u Acc ligi GOT i u našoj ligi,ali sveukupno sam bio dosta lošiji nego prošlih godina...7./4./7./10./6./5.
Platio sam danak lošim odabirima golmana...Anderson,Lehner,Talbot,Lundqist...ni jedan se nije baš proslavio ove sezone.
Ali barem ću biti zelen godinu dana Very Happy Cool Wink.
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Sharks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu