SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Strana 33 od 34 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Sledeći

Ići dole

Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od TUTI FRUTI taj Uto Sep 04, 2018 1:35 pm

dacha od bosne ::Nij Đaković nego Rakac. Kaže da potpis nije stavljen ali da se razmatra i da ovo gura njegov menadžer. Neće me Rakac slagati za jednog tamo igrača...mislim, ajd da je neko tipa Fetisov ili Makaronov...a ne neki Japanac.

Rakac nije ni svestan da Japanac dolazi. Vec je u avionu Wink
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Uto Sep 04, 2018 4:07 pm

Slazem se sa misljenjem da se treba osloniti na domaci kadar, napraviti okvir od 3 postave i da 1 postava bude juniorska. Igrace na koje se ne racuna ustupiti Vojvodini i time omoguciti svima utakmice u IHLu.

Sto se tice pojacanja licno ga smatram nepotrebnim, a opet sto se tice Rakovica - ili on laze, ili Eliteprospect i taj klub iz GMHL. Videcemo ko je ozbiljan/neozbiljan u ovoj prici, njemu/ili njima na cast.
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Uto Sep 04, 2018 4:12 pm

Ako osvojimo ligu Slovenije barem dva puta svezi smo za nesto poput MOL-a.
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Godine : 24
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Uto Sep 04, 2018 4:19 pm

TUTI FRUTI ::
dacha od bosne ::Nij Đaković nego Rakac. Kaže da potpis nije stavljen ali da se razmatra i da ovo gura njegov menadžer. Neće me Rakac slagati za jednog tamo igrača...mislim, ajd da je neko tipa Fetisov ili Makaronov...a ne neki Japanac.

Rakac nije ni svestan da Japanac dolazi. Vec je u avionu Wink
Fejspalm joj Lupam smeh Lupam smeh Lupam smeh Lupam smeh Lupam smeh Lupam smeh Lupam smeh
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Uto Sep 04, 2018 9:21 pm

Zečević i Gavrović - intervju

http://www.czbgtv.com/2018/09/04/istorija-khk-crvena-zvezda-zecevic-i-gavrovic/
dacha od bosne
AHL
AHL

Godine : 50
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Čet Sep 06, 2018 9:00 am

Dacho...

Da li mozes da pitas Rakca zasto ne angazuje Dimitrija Filipovica, naseg trenutno najboljeg igraca koji je prosle godine prestao da igra. On je isto bivsi Zvezdas koliko mi se cini. Znam da mu Zvezda nece oprostiti ono slavlje u finalu protiv nje pre dve godine ali jebiga....ako moze Rakac da se vrati u Zvezdu moze i Dimitrije... Smile .On bi bio ekstra pojacanje iako prosle godine nije igrao hokej. Mada, mozda ni on sam nece vise da igra....
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Čet Sep 06, 2018 7:14 pm

Ovako, malo sam danas pričao sa nekim ljudima o seniorskom sastavu i imam osjećaj da Đaković beš i ne želi nešto puno da ulaže. Frka se vodi oko one 14-ke jer bi trebala da nastupa kao HK Skoplje u IHL-u, a i Zagreb istupa, pa će i seniorski IHL biti dosta slabiji. Tako mi rekoše.
Mogu da pitam, ali mislim da od toga nema ništa. Kada uhvatim vremena, pitaću ga. 
Malo mi je glupo da smo ostvarili saradnju sa onim kanađaninom koga je Rakac doveo, a da se ne planira nešto ozbiljnije. 
Uglavnom vidjećemo...čekam da čujem Đakovića šta misli.
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Pet Sep 07, 2018 12:44 am

dacha od bosne ::Ovako, malo sam danas pričao sa nekim ljudima o seniorskom sastavu i imam osjećaj da Đaković beš i ne želi nešto puno da ulaže. Frka se vodi oko one 14-ke jer bi trebala da nastupa kao HK Skoplje u IHL-u, a i Zagreb istupa, pa će i seniorski IHL biti dosta slabiji. Tako mi rekoše.
Mogu da pitam, ali mislim da od toga nema ništa. Kada uhvatim vremena, pitaću ga. 
Malo mi je glupo da smo ostvarili saradnju sa onim kanađaninom koga je Rakac doveo, a da se ne planira nešto ozbiljnije. 
Uglavnom vidjećemo...čekam da čujem Đakovića šta misli.

Pa nazalost to se moglo i ocekivati. Jednostavno nemas konkurencije u Srbiji i nista te ne tera da bacas pare kada ces bez problema biti prvi u Srbiji. Naravno , za to nije kriva Zvezda nego Partizan i Vojvodina.
KOnkurencija te tera na ulaganje...Prvo mesto nije cilj u Sloveniji  i samim tim je ovo normalno stanje trenutno u Zvezdi. Raspad celog seniorskog hokeja u SRbiji je sasvim logicna. Na kraju ce svi klubovi biti kao Spartak, imace samo pionire u svojim selekcijama Cool
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Pet Sep 07, 2018 1:58 pm

Djakovic je obezbedio da seniori imaju ligu, opet i placa te igrace, sta vise ocekivati od njega, i vise nego dovoljno. Bolje novac usmeriti na buduce seniore 12 14 16 18 sekcije.

I treba da resava halu, pod hitno (Beostar Pingvin po meni).
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Pet Sep 07, 2018 8:05 pm

Odradih predobar intervju sa Bogdanom Dabovićem. Dotakli smo se i hk Beograda i trenutnih dešavanja...mora se prekucati...preko 50 min je trajalo.
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Ned Sep 09, 2018 9:33 pm

Mirko Djumic napustio Zvezdu i vratio se u Madjarsku. 
Po meni pametan potez. Nema ovde napretka u hokeju..da je srece da se nije ni vracao ovde
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Pon Sep 10, 2018 1:50 pm

Zanimljivo je da Djumic i pored toga sto je bio placen u Zvezdi ipak bira da ode u Budimpestu i igra Austrijsku junior U20 ligu za koju sam siguran da nije kvalitetnija od Slovenije IHL. 

Ipak, uslovi koje ima u Madjarskoj cak i po cenu da placa sve to je smatrao boljom opcijom nego da se pati u Beogradu cekajuci led, i uslove za hokej (kojih u Srbiji nema).

Krivolsik mozda nije imao dobru hemiju sa igracima ali ih je vodio u Belorusiju na 2 nedelje u avgustu, kao i juniore 18. Verovatno je i sam Krivolsik bio razocaran pre svega uslovima (dodjes sa priprema i leda, a u Beogradu ga nema), a ko zna sa cime sve jos.

Imamo oko 15 seniora u Zvezdi, i jedno 5 seniora u Vojvodini sto vredi, tako da tesko mozemo cekati bolje dane sa ledom od 10. septembra.
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Sre Sep 12, 2018 6:24 pm

Imamo jos jedan odlazak pre svega iz srpskog hokeja, talentovani bek (moje misljenje) je odabrao Graz akademiju da nastavi hokej i skolovanje.
https://www.eliteprospects.com/player/435487/djordje-stojsavljevic

Ocigledno da Savez i predsednik nemaju sta da ponude juniorima iz 14 16 18 tako da igraci biraju svoj put van Srbije.
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Sre Sep 12, 2018 7:46 pm

FiMol ::Imamo jos jedan odlazak pre svega iz srpskog hokeja, talentovani bek (moje misljenje) je odabrao Graz akademiju da nastavi hokej i skolovanje.
https://www.eliteprospects.com/player/435487/djordje-stojsavljevic

Ocigledno da Savez i predsednik nemaju sta da ponude juniorima iz 14 16 18 tako da igraci biraju svoj put van Srbije.
Ma neka ide , i treba. Kada ovde savez nema sta da ponudi.
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Čet Sep 13, 2018 1:57 pm

Izjava povodom desavanja u srpskom hokeju: 

https://www.hockeyserbia.com/index.php/vesti/razvojni-programi/item/581-sve-o-sampionatima-srbije-u-kategorijama-u12-i-u15 

Apsolutno se nista sa ovim ne postize. 
I onda imamo situaciju da Partizan U15 hoce da igra neku Karpatia ligu (par turnira!?) u Cehoslovackoj, sa nekim pojacanjim iz Ceske, Letonije, a ispred nosa im je Madjarska sa 3 nivoa kvaliteta A, B, i C gde je u ponudi 30+ utakmica. Ipak, odluka pada na 1000+ eura, na nekih 5 turnira. 

Muža roditelja samo takva. I bolje detetu platiti da igra u Sloveniji i Madjarskoj, barem znas sta placas. 

Tuga!!!!!!!
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Čet Sep 13, 2018 4:44 pm

Sezona kasni, nema leda http://www.czbgtv.com/2018/09/13/seniori-cekaju-led-odlozeno-protiv-zagreba/

Za ovo što piše FiMol čekam reakciju iz kluba...biće je najvjerovatnije http://www.czbgtv.com/2018/09/13/izmena-u-takmicenjima-za-mladje-kategorije-hokeja-na-ledu/
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Čet Sep 13, 2018 6:27 pm

Shocked Shocked Shocked

Leda jos nema u Pioniru???

Hahahahhahahha...a ja mislio da je vec odavno led u hali.

O kakvom mi hokeju pricamo. Smesno
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Čet Sep 13, 2018 7:33 pm

Tako mi rekoše.
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Sub Sep 15, 2018 12:47 pm

Bogdan Dabović http://www.czbgtv.com/2018/09/15/istorija-khk-crvena-zvezda-bogdan-dabovic/
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Sub Sep 15, 2018 5:38 pm

I ovaj intervju jedan u klasi sa onima koji su odradjeni u prvoj turi, da sad ne nabrajam, uzivao sam zaista. 

Sto se tice pojasnjenja oko formiranja U15 sekcije, pa covek kaze da je to uradjeno zbog 10-15 igraca iz "drugih" klubova tako da sta reci a ........ nepostojanje 16 18 i 20 samo govori gde smo, dakle svaki igrac je i  junior reprezentativac Srbije. Bitno da ostane da igra hokej. 

Seniori? 
Zvezda, i  Vojvodina. Mozda pitati Hrvate da napravimo zajednicku domacu ligu, na papiru fiktivno, pa sto se odigra u IHL registrovati pod nasim prvenstvom, jer bi Zagreb, Mladost i Medvescak II ispunio kvotu IIHF. 

Tuga.
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Ned Sep 16, 2018 2:04 pm

Dosta zavisi od sagovornika...neki su otvoreniji, neki šturi...bez obzira, sve ima svoju vrijednost, što je najvažnije.
Ovaj mi je bio dobar jer sam mogao uživo s njim da razgovaram, a i raspričao se...
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Ned Sep 16, 2018 3:30 pm

Ljudi, sta se desava sa ledom u Beogradu? Kada ce utakmice IHL kod nas moci da se igraju? Imao sam zelju da ispratim malo Zvezdu, ali cujem da se sve raspada i da izgleda nema vajde ici da gledas.
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Ned Sep 16, 2018 4:10 pm

Sutra bih trebao na sajtu da objavim roster ekipe, kao i da dobijem informacije kada će Zvezda početi sa utakmicama. Led bi morao da bude do ponedeljka tj. do sutra. Ali mislim da naši odlažu utakmice jer igrači nemaju leda u nogama.
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Ned Sep 16, 2018 5:34 pm

Ma dajte ljudi. Dok smo igrali MOL imali smo led u avgustu ..
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Pon Sep 17, 2018 4:05 pm

Oooooooooo , padace grad velicine lubenice. Tim je poprilicno mlad, tako da ne treba ocekivati mnogo.
https://www.hockeyserbia.com/index.php/vesti/prvenstvo-srbije/item/582-hokejasi-zvezde-stali-na-led-pionir-poceo-sa-radom
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 34 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Sledeći