SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Strana 31 od 32 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32  Sledeći

Ići dole

Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od TUTI FRUTI taj Pon Jul 09, 2018 8:18 pm

dacha od bosne ::Ih, da vam je samo znati koje sve intervjue pripremam...  Very Happy
Bilo je vec puno intervjua...pa se ni ne secam...Da li si napravio intervju sa Ivanom Prokicem?
Ako nisi, mislim da bi to bila prava stvar.  Wink
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Pon Jul 09, 2018 9:09 pm

Ajd malo da izreklamiram naš forum Very Happy mislim da će vam se svidjeti napisano Wink

http://forum.czbgtv.com/viewtopic.php?f=85&t=1374&p=80175#p80175
dacha od bosne
AHL
AHL

Godine : 50
Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Pon Jul 09, 2018 9:27 pm

dacha od bosne ::Ajd malo da izreklamiram naš forum Very Happy mislim da će vam se svidjeti napisano Wink

http://forum.czbgtv.com/viewtopic.php?f=85&t=1374&p=80175#p80175

Za Prokica i Staina kapa dole
Smile

Nisam znao da je Stain jos ziv. Pa taj ima stotinu ljeta  Shocked
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Pon Jul 16, 2018 2:46 pm

Intervju sa legendarnim Vitalij Stainom!!!

http://www.czbgtv.com/2018/07/16/istorija-khk-crvena-zvezda-vitalij-stain/
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Sre Jul 25, 2018 1:11 pm

http://www.czbgtv.com/2018/07/25/seniori-hokejaskog-kluba-startuju-u-septembru-protiv-zagreba/
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Sre Jul 25, 2018 3:55 pm

dacha od bosne ::http://www.czbgtv.com/2018/07/25/seniori-hokejaskog-kluba-startuju-u-septembru-protiv-zagreba/

Moram da priznam da nikad slabija Slohokej liga nije bila.
Bice samo 8 timova, od toga samo tri Slovenacke ekipe( Triglav, Slavija i Celje)
Bled i Maribor ove godine nece igrati.

Cini mi se da ova liga postaje totalno sranje.

Ali bolje i ovo nego Srpska liga sa 2 tima
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Sre Jul 25, 2018 4:00 pm

Mislim da nisi upravu. Nedostaje Maribor koji je ujedno bio i najslabiji tim prosle sezone. Koliko je slaba liga uverili smo se tokom playoffa, i ne zaboravi da oni igraju bez stranaca dok je Zvezda u pogonu imala strance. Treba ovo igrati sa nasim igracima i to je to, broj utakmica je dobar, sezona ce biti duga ako dodjemo do finala. 

Mislim da nam igranje jace lige nista ne znaci ako nemamo kvalitet za to. 
Cool
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Sre Jul 25, 2018 6:08 pm

Moja greška...dodao sam u tekst učesnike (slučajno ih zaboravio) Very Happy

– KHL Medveščak
– HK ECE Celje
– HK Triglav Kranj
– SKHL Crvena zvezda
– KHL Zagreb
– HK Slavija Junior
– HK Vojvodina
– KHL Mladost
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Sre Jul 25, 2018 10:07 pm

Bice ovo dobra sezona, 8 timova je sasvim dovoljno i taman 4 kruzni sistem omogucava 28 utakmica u sezoni. Nadam se da ce sve ekipe ozbiljnije shvatiti ovo takmicenje i da se nece dogadjati pehovi iz proslih sezona, nekako je to u interesu svih. 

Djakovic svakako zasluzuje respekt ako nista drugo sto ce i ove sezone omoguciti malobrojnoj publici gleda bar neko takmicenje, a isto tako i igracima da imaju gde da igraju i treniraju. 

Ako nista barem zasluzuje hvala od hokejaske javnosti. Barem od mene hvala mu sto se uopste zanima za hokej. Nadam se da ce i Zvezda uraditi nesto po pitanju hale, vise od Beostar hale ne treba. Samo napred.
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Čet Jul 26, 2018 8:31 am

Niste me razumeli sta sam hteo reci.
Naravno da je ova liga za nas nivo hokeja dobra stvar. Sam dokaz je da Zvezda samo sa domacim igracima ne moze da razmislja o prvom mestu.
Ja sam samo komentarisao generalni kvalitet i atraktivnost lige. Iz godine u godinu je sve slabija i slabija i generalno ova liga nema nikakvu perspektivu. Liga nikoga ne interesuje i ne moze privuci nikakvu gledanost, medije  ili sponzore.
I naravno da igraci u ovakvoj ligi ne mogu da napreduju. Mogu samo da odrzavaju formu za svetsko prvenstvo i to je cela poenta ove lige. O nekakvom napretku igraca nema teorije. Po meni su svi domaci igraci  Zvezde prosle godine stagnirali cak sta vise i  mnogo slabije igrali nego u MOL ligi. Ima vise razloga zasto je tako bilo i ne bi sad ulazio u detalje ali to je cinjenica

No, naravno i dalje skidam kapu Zvezdi sto i dalje igra ovu ligu i sto i dalje drzi na okupu reprezentativce u svim kategorijama. Bez Zvezde u ovom trenutku, hokej bi se stvarno ugasio
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Čet Jul 26, 2018 12:43 pm

Ja sam čuo (čini mi se od Đakovića) da bi ova liga trebala da daje prolaz do AHL-a. Ne uzimejte me za sigurno, ali znam da sam pričao (čini mi se s njim) oko toga i da mi je tako nešto rekao.
Ove sezone nam je Joca Rus trener, ali se još ne smije ništa objavljivati dok se ne ozvaniči definitivno.
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Čet Jul 26, 2018 2:00 pm

Liga je sama po sebi pre svega razvojni centar za njihove igrace, i mesto gde slobodni igraci koji jos racunaju na neki angazman napolje. Mi smo tu samo gosti i to nam je za sada opcija. Kvalitet je kakav god opet dobar za igrace iz Divizije 2A. Trenutno mislim da igraci u Zvezdi sto su napredovali - napredovali su, imaju kvalitet koji imaju i tesko ce neko sa 25 godina da napreduje, ako nije do sada onda mu je to to.

Alpska liga je kao i MOL pitanje novaca, mi kvalitet za to nemamo tako da jbg. Mozemo jedino da dovodimo strance koji bi radili glavnii posao ali ni to nije to. Pokusali smo sa MOL, Savez je pokazao koliko je stabilan i prica koja nije ni pocela vec se zavrsila.

Zato sa verom u Djakovica napred. 
Very Happy
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Pet Jul 27, 2018 1:38 pm

FiMol ::Liga je sama po sebi pre svega razvojni centar za njihove igrace, i mesto gde slobodni igraci koji jos racunaju na neki angazman napolje. Mi smo tu samo gosti i to nam je za sada opcija. Kvalitet je kakav god opet dobar za igrace iz Divizije 2A. Trenutno mislim da igraci u Zvezdi sto su napredovali - napredovali su, imaju kvalitet koji imaju i tesko ce neko sa 25 godina da napreduje, ako nije do sada onda mu je to to.

Alpska liga je kao i MOL pitanje novaca, mi kvalitet za to nemamo tako da jbg. Mozemo jedino da dovodimo strance koji bi radili glavnii posao ali ni to nije to. Pokusali smo sa MOL, Savez je pokazao koliko je stabilan i prica koja nije ni pocela vec se zavrsila.

Zato sa verom u Djakovica napred. 
Very Happy

Mislim da niste u pravu oko ovoga. 
Ova liga vise ne sluzi ni za sta sem za nas i Hrvate da mozemo da opstanemo u diviziji 2A ili 1B. 
Svi Slovenci koji se nadaju da ce jos mozda nesto da urade u hokeju i koji imaju neku zelju za nesto vise, svi oni odu napolje jos u juniorskom stazu, a oni koji ostanu ovde, ako nisu dovoljno dobri da izbore mesto u  Jesenicama  i Olimpiji koji igraju Alpsku ligu...onda su fakticki gotovi sa hokejom sem eto da igraju amaterski u ovim ostalim slovenackim klubovima iz zadovoljstva. Niko iz Triglava, Slavije ili Celja nece naci neki angazman to je sigurno. Uglavnom samo jos Jesenice ili Olimpija mogu da pruze neku  sansu Slovenackim igracima da eventualno nadju neki angazman napolju i to je sve sto je ostalo od Slovenackog hokeja.  

Hokej u Sloveniji je mrtav. I to je opste poznata stvar Smile
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Pet Jul 27, 2018 4:16 pm

Hokej u Sloveniji je ziv  Very Happy 

Mislim da ima dosta igraca koji su preko ove lige brusili hokej zanat, a isto tako i nasli angazmane.. nije sve samo Jesenice, i  Olimpija 
Cool
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Pet Jul 27, 2018 5:02 pm

FiMol ::Hokej u Sloveniji je ziv  Very Happy 

Mislim da ima dosta igraca KOJI SU preko ove lige brusili hokej zanat, a isto tako i nasli angazmane.. nije sve samo Jesenice, i  Olimpija 
Cool

Ovo je kljucna rec koja oznacava proslo vreme

U pravu ste, nekada je ova liga imala potencijal za tako nesto  i igraci su stvarno iz ove lige mozda nalazili angazmane u nekim slabijim ligama ali cak je i tada sluzila samo kao baza da se neko mozda probije do Jesenica ili Olimpije . 
Vracamo se na sadasnje vreme i period u zadnjih nekoliko godina kako ova liga postaje sve slabija, sprdnja i cisti amaterizam. Iz ove lige niko nije nasao angazman vec godinama...Kazem, neko eventualno moze preci iz ovih par Slovenackih klubova u Jesenice i Olimpiju pa tek ako se tamo probiju i neko ih zapazi mogu da ocekuju neki angazman napolju. Ali da neko iz ovih klubova danas predje u neku cak i slabiju ligu nema sanse.
Pa niko cak nema mesta ni u MOL ligi da predje a za nesto vise da i ne govorimo. Bas bi voleo da mi nadjete nekog igraca koji je iz ove lige presao u neku stranu ligu u zadnjih par godina. Eto vam izazov...ako smete Smile

Hokej u Sloveniji je uhvatila teska metastaza i nema joj pomoci Razz
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Pet Jul 27, 2018 5:23 pm

Slazem se. 

Jedino sto sad MOL liga nije ista kao pre 5 I vise godina.  Nekada su MOL timovi igrali pripreme sa Slovackim timovima iz 3 lige,  a sada su bolji od Slovacke 2 lige,  a igraju ravnopravno sa timovima iz Extra lige (neki MOL timovi). Sad dolaze u MOL igraci sa jakim pedigreom, tako da moras biti bas dobar da bi je igrao. 

Pokusacu da istrazim Eliteprospect da nadjem Slovence. 
Cool

Evo o cemu pricam, dakle ovaj momak sa 17g  igra ovu ligu bez problema I ode preko bare: 
https://www.eliteprospects.com/player/318846/jasa-jenko

Poslednji izmenio FiMol dana Pet Jul 27, 2018 5:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Pet Jul 27, 2018 5:33 pm

FiMol ::Slazem se. 

Jedino sto sad MOL liga nije ista kao pre 5 I vise godina.  Nekada su MOL timovi igrali pripreme sa Slovackim timovima iz 3 lige,  a sada su bolji od Slovacke 2 lige,  a igraju ravnopravno sa timovima iz Extra lige (neki MOL timovi). Sad dolaze u MOL igraci sa jakim pedigreom, tako da moras biti bas dobar da bi je igrao. 

Cool

Nadam se da cete ih naci Rolling Eyes

Mol ligu sam uzeo kao neki reper.Imate cini mi se dva Slovenca u Ujpestu....ali treba pogledati njihov CV gde su sve igrali.
Drago mi je da je MOL napredovao u odnosu na Slohej ligu jer u vreme igranja Partizana u Slohokeju MOL liga je bila tu negde po kvalitetu sa Slovenackom. Eto sam dokaz koliko je MOL napredovao i gde je buducnost a sta je Slohokej postao...a bili su na istim pozicijama pre desetak godina.

Ako mi nadjete bilo kojeg Slovenackog igraca koji je u zadnjih par godina direktno iz Triglava, Slavije, Bleda, Celja....presao negde napolje..bice mi zadovoljstvo da vas pocastim kad vas budem upoznao i ako se negde sretnemo.

Da
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Pet Jul 27, 2018 5:59 pm

FiMol ::

Cool

Evo o cemu pricam, dakle ovaj momak sa 17g  igra ovu ligu bez problema I ode preko bare: 

Ovo se ne vazi...

Ovo je neka juniroska liga...

Treba da je igrac punoletan i da igra neku Evropsku ligu... Nindza
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Pet Jul 27, 2018 10:18 pm

Preminuo bivši Zvezdin golma Jurij Šundrov http://www.czbgtv.com/2018/07/27/in-memoriam-yuri-shundrov/
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Sub Jul 28, 2018 8:40 am

Sa hrvatskog foruma...

Ujedno zanimljivo da je u IHLu U12 i U14 i Crvena Zvezda usprkos zabrani nastupanja njihovog saveza.

Ili je neka greska ili je Djakovic na letovanju popizdio i odlucio da ipak igraju sve kategorije Slovenacko prvnstvo
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Sub Jul 28, 2018 8:48 am

Ja znam da su sve selekcije bile prijavljene za IHL. Mislim da nisam siguran za U12 jer je tu postojala saglasnost svih klubova, ali me ne bi čudilo da je Đakoviću pukao film i da je odlučio da igra i pored zabrane saveza, ili je naprasno nešto promjenjeno u odluci saveza a da se o tome ne zna javno. uglavnom, rekao mi je Đaković javiti kada bude nešto rješeno, pa čekam.

Daj mi samo link tog hr foruma...imao sam ga negdje ali sam ga zagubio
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Sub Jul 28, 2018 5:35 pm

FiMol ::Slazem se. 

Cool

Mislim da je svima jasno da je ovaj mladi igrac otisao u Dallas Snipers posle Svetskog prvenstva U18.
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Godine : 24
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Sub Jul 28, 2018 6:26 pm

Ono sto sam ja rekao je sledece:

Liga je sama po sebi pre svega razvojni centar za njihove igrace, i mesto gde slobodni igraci koji jos racunaju na neki angazman napolje. Mi smo tu samo gosti i to nam je za sada opcija. Kvalitet je kakav god opet dobar za igrace iz Divizije 2A. Trenutno mislim da igraci u Zvezdi sto su napredovali - napredovali su, imaju kvalitet koji imaju i tesko ce neko sa 25 godina da napreduje, ako nije do sada onda mu je to to.

Dakle, kroz igranje Slohokej lige je doticni igrac dosao do mesta u reprezentaciji Slovenije U18.

Primetio sam dosta mrezica i U20 juniora u slovenackim timovima sto mi govori da se oni razvijaju kroz ovu ligu, usput igrajuci i ligu sa svijim godistem u sistemu Slovenije ili EBEL junior programa. S druge strane to opet govori i o nivou Slohokej lige trenutno, gde Slovenci uz 2 postave imaju uvek i postavu mladih juniora. Njima je to dovoljno dobar nivo da kao 16 - 17 ili 18 godisnjaci stasavaju igrajuci ovo takmicenje, i eto neko kasnije trazi prolaz kroz Olimpiju ili Jesenice, ili kroz neke druge Evropske junior lige, ili kao ovaj sto je otisao u WSHL junior ligu. Ona se doduse kotira kao Tier 3 junior liga iza USHL i NAHL junior liga, ali opet je dosao do mogucnosti da zaigra za ove nase lige mnogo ozbiljnije takmicenje, o uslovima da i ne govorim.

Malo sam istrazio pa vise o ovome:

https://hfboards.mandatory.com/threads/wshl-level.1796977/

Here's some more detail on the difference between the USHL (tier 1), NAHL (tier 2), and the various tier 3 leagues.

http://www.ushl.com/juniorhockeyus

The USHL being the best is the primary feeder for Division 1 NCAA college programs. Those are the best programs where kids get free play, scholarships to school, and if they are good a crack at high level pro leagues. The NAHL can still supply D1 schools but it tends to be older kids who took longer to develop. 20-22 year olds. It will also supply D3 NCAA colleges (there is no real NCAA D2 league play). They offer free play but no scholarships. Kids may get a chance at lower pro leagues. Tier 3 junior programs typically tend to feed ACHA college programs. The ACHA is generally a lower step organization compared to the NCAA. Kids predominantly have to pay to play there and pay for school. A crack at low level pro leagues from here is rarer but not unheard of.

Here's a very recent article comparing the various leagues ability to develop players. At this level you really want to evaluate a team more than the league as each varies in how well it is run. Since you are paying to play you can shop around as to what team you'd like to join.

http://thejuniorhockeynews.com/?p=45169

As for comparing a swedish league to here I unfortunately have no idea. I'm also less familiar with the Canadian leagues...

Koga ne mrzi neka procita Very Happy
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Ned Jul 29, 2018 10:00 am

Znaci ukoliko sam dobro shvatio ovaj klinac ce morati da plati da bi igrao tamo...Pa i nasi klinci su igrali ove lige a nisu se razvijali kroz Slovenacki hokejaski sistem. Gde su ti Slovenacki vrhunski juniorski igraci u najjacim ligama uSA i Zapadne Evrope...???

Kao sto sam rekao...svaki slovenac sto zeli nesto vise ce otici kao junior negde napolju i nece ostati da igra Slohokej ligu. Svi oni sto ostanu da igraju, nemaju nikakvih ambicija i nece moci nigde da odu kao vec seniori sa 20 i vise godina..

Ja nisam omalozavao Slovenacki pionirski  juniorski hokej...Naravno da reprezentacija koja u mladjim kategorijama igra diviziju 1A mora biti zaslugom domace juniorske lige i trenera. Slovenci su uvek imali dobru skolu....ali i to polako pocinje da se urusava....Nece ni to doveka trajati..Ako su mogli da uniste seniorski hokej..uskoro ce unistiti i juniorski....sto se delimicno vec i da golim okom videti. 
Ja  omalozavam sadasnji  slovenacki seniroski hokej i njihovu ligu koju su pustili da se raspada po svim savovima...
Smile

http://www.hrhokej.net/
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Ned Jul 29, 2018 2:13 pm

Jeste tako, generalno nisam mogao da nadjem nista konkretno osim 2 igraca sto igraju ovu Wshl ligu gde se placa. Mislio sam da ih je vise iz Slovenackih junior liga ali nema ih. Ako nista evo sad se igra turnir u Jesenicama U20, Slovenija, Italija, Poljska... izgleda im je Savez resio da vec u Julu krenu sa programom oporavka. 
Very Happy

Nasi su igrali slicnu ligu a to je Gmhl gde sam nasao da je ta liga apsolutno najgora od svih tih junior liga. Nivo je takav da niko ko ozbiljno zelii napredak ne odlazi tamo. Uglavnom bacanje para.

https://hfboards.mandatory.com/threads/gmhl-vs-jr-a-b.1882237/
GMHL is glorified Major Midget, Some teams may give some C, B teams a run for their money but the league itself is bad bad hockey. Almost unwatchable. Almost feelbad saying it because they are just kids trying to get scholars, etc. But its bad
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 32 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32  Sledeći

Nazad na vrh