SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Strana 29 od 32 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32  Sledeći

Ići dole

Re: SKHL Crvena zvezda/KHK Crvena zvezda

Počalji od dacha od bosne taj Pon Mar 12, 2018 10:51 pm

http://www.czbgtv.com/2018/03/12/zvezda-je-sampion-srbije/
dacha od bosne
AHL
AHL

Godine : 50
Nemam

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Uto Mar 13, 2018 12:29 am

Da'l da komentarisem? Hajde , cestitke momcima na osvojenoj tituli. Humanitarni turnir u Vinkovcima bi bio jaci nego Prvenstvo Srbije. Predlazem da se i veterani ukljuce u narednu sezonu. Pijem kafu i chiluje
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Godine : 24
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Sre Mar 14, 2018 9:17 pm

http://www.czbgtv.com/2018/03/14/hladan-tus-poraz-od-celja/
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Sre Mar 14, 2018 10:21 pm

http://www.czbgtv.com/2018/03/14/hrusik-moramo-da-pobedimo-u-celju/
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Sre Mar 14, 2018 10:54 pm

http://www.czbgtv.com/2018/03/14/ivan-anic/
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Čet Mar 15, 2018 2:48 pm

Celje je pokazalo da nije slucajno u najbolja 4 tima lige. Tim je prosaran sa igracima koji imaju iskustva igranja Ebela, Svedske Div1 i Div2, nastupa za Slovaniju U20 i U18, kao i igranja Jr. liga Svedske, Ceske i normalno Slovenije gde su trenutno sve Zvezdine sekcije.

Prva trecina je krenulo dobro ali se tu sve zavrsava. Zvezda nije uspela da iskoristi svoje sanse a Celje je strpljivo i organizovano cekalo na svoju sansu.

Stranci u Zvezdi mozda malo kasno dovedeni, a i u postavama recimo Slovaci #16 i #3 u razlicitim linijama. Celje je dobra klizacka ekipa, cak i 2 beka sa po 17 godina su bili sigurni u nastupu.

Zvezda ima kvalitet ali ga ima i Celje. Ujedno i sam rezultat to pokazuje. Bice tesko u Celju, ali optimizam je ono sto i treba da krasi svakog sportistu. Nisam video da nam igraju Cvik i Vukicevic, sto je minus za trenera.
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Čet Mar 15, 2018 3:07 pm

Zvezda je prve dvije trećine odigrala dobro. problem je definitivno realizacija sa igračem više. ja sam pokušao da dođem do Krivošlika preko ljudi iz kluba i da postavim pitanja, a jedno od njih je bilo i to oko problema realizacije sa igračem više. On jednostavno neće da komunicira, a ovi iz kluba ga ne mogu natjerati na to. 
Da Kostev (koji bi trebao da je najiskusniji) nije napravio onu katastrofalnu grešku, ja vjerujem da bi dobili utakmicu. 
Činjenica je da smo u regularnom dijelu pobjedili 2x u Celju, a izgubili u Beogradu. Samo da pobjedimo u subotu...mislim da smo kvalitetniji.
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Čet Mar 15, 2018 11:01 pm

http://www.czbgtv.com/2018/03/15/zvezda-trazi-cudo-u-celju/
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rista Ris taj Pet Mar 16, 2018 11:27 am

Ajde da se i ja uključim, da ne prećutim Zvezdinu titulu.
Bez obzira na to što je ovogodišnja domaća liga održana samo radi zadovoljenja formalnosti Zvezdi treba čestitati osvajanje titule prvaka, jer je pokazala da je u ovako jadnom stanju domaćeg hokeja ipak iznad ostalih po organizaciji i okupljenom igračkom kadru.

Jasno je da ovu sezonu i Zvezdina ulaganja može spasiti i opravdati jedino uspeh u IHL-u, ako ne titula onda bar finale.
Na tom putu se isprečilo Celje koje je pokazalo da su i slovenačke junoše i trećepozivci tvrd orah za srpski hokej.
Da li će se polomiti zubi ili će orah ipak pući tek ćemo da vidimo.

Mislim da svaki ljubitelj domaćeg hokeja, bez obzira na navijačka opredeljenja, treba da podrži Zvezdu u ovom trenutku, jer bi ispadanje u polufinalu IHL-a u potpunosti dovelo u pitanje opravdanost investicija u ovakav tim i hokej u celini. Bojim se da bi se i entuzijazam finansijera potpuno izgubio te bi sledeće sezone zaista gledali već dugo najavljivani mrak u Pioniru i SPENS-u.

Zato - napred Zvezda!
Rista Ris
AHL
AHL

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Sub Mar 17, 2018 7:38 am

Marko Juloski http://www.czbgtv.com/2018/03/17/predstavljamo-vam-marko-juloski/
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Ned Mar 18, 2018 11:26 am

Rista Ris ::Ajde da se i ja uključim, da ne prećutim Zvezdinu titulu.
Bez obzira na to što je ovogodišnja domaća liga održana samo radi zadovoljenja formalnosti Zvezdi treba čestitati osvajanje titule prvaka, jer je pokazala da je u ovako jadnom stanju domaćeg hokeja ipak iznad ostalih po organizaciji i okupljenom igračkom kadru.

Jasno je da ovu sezonu i Zvezdina ulaganja može spasiti i opravdati jedino uspeh u IHL-u, ako ne titula onda bar finale.
Na tom putu se isprečilo Celje koje je pokazalo da su i slovenačke junoše i trećepozivci tvrd orah za srpski hokej.
Da li će se polomiti zubi ili će orah ipak pući tek ćemo da vidimo.

Mislim da svaki ljubitelj domaćeg hokeja, bez obzira na navijačka opredeljenja, treba da podrži Zvezdu u ovom trenutku, jer bi ispadanje u polufinalu IHL-a u potpunosti dovelo u pitanje opravdanost investicija u ovakav tim i hokej u celini. Bojim se da bi se i entuzijazam finansijera potpuno izgubio te bi sledeće sezone zaista gledali već dugo najavljivani mrak u Pioniru i SPENS-u.

Zato - napred Zvezda!

Ti kad srocis, onda ga srocis Very Happy Thumbs up
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Uto Mar 20, 2018 1:35 am

Kvalitet nase reprezentacije sa par pojacanja se pokazao upravo veceras
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Uto Mar 20, 2018 8:31 am

Sa 5 stranaca...pa to bi trebalo biti bolje od reprezentacije...  Pijem kafu i chiluje
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Godine : 45
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rista Ris taj Uto Mar 20, 2018 10:34 am

Muk i neverica Sad Smile
Najjača fora je dovođenje pojačanja za plej of. Razbiti atmosferu u ekipi, poremetiti postave koje su igrale cele sezone.
Nema prečica do uspeha, pogotovo ne sa rentiranim igračima. Ko unajmi poslovnu pratnju za noć, ne može se nadati da će se ta ljubav završiti brakom Smile
Šta očekivati od igrača koji su u martu slobobodni i angažovani za par utakmica.
Isto je Zvezda uradila pre par godina u finalu plej ofa protiv Partizana kad je iz Hrvatske dovela "senzacionalno" pojačanje, koje je skroz usralo atmosferu u ekipi i bilo direktan krivac za bar dva gola primljena u ključnim momentima.
Rista Ris
AHL
AHL

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Uto Mar 20, 2018 1:31 pm

Rista Ris ::
Ko unajmi poslovnu pratnju za noć, ne može se nadati da će se ta ljubav završiti brakom Smile
Laughing Laughing Laughing Laughing
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Godine : 45
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Yorick taj Uto Mar 20, 2018 2:09 pm

Zvezda je prethodnu titulu u domacem prvenstvu, pre 13 godina osvojila upravo zahvaljuiuci odlicnoj atmosferi u ekipi koja nije narusena u nabitnijem periodu sezone. I posle 13 godina Djakovic pravi kardinalnu gresku, zarad marginalnog uspeha na kratak rok. Sa iskljucivo domacim igracima bi svakako dosao do plejofa, a ispadanje u tom slucaju od Celja bi moglo biti komentarisano kao korektan nastup Zvezde u IHL. Ovako, uz duzno postovanje, ova sezona im je neuspesna, a plus su poremetili ekipu bezveze. Nadam se da nece to opet raditi
Yorick
Junior
Junior

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Uto Mar 20, 2018 3:34 pm

Uzimajuci celu sezonu u obzir mislim da bi je trebalo posmatrati kroz siru sliku. Smile 

Sve hokej sekcije Zvezde od 12 - 18 imale su obezbedjenu sezonu sa ekipama iz Slovenije. Svako je odigrao u proseku izmedju 20 - 30 utakmica, igrao se odlican nivo, a kako je ko izgurao sezonu mozete ispratiti na ovom linku pocevsi od 12ke pa nagore:
http://www.hokej.si/hzs-statistika/?stat_s=3&stat_c=22

Djakovicu prvo treba odati priznanje sto je ulozio i sebe i svoja sredstva kako bi obezbedio sezonu, kako seniorima tako i ostatku pogona. Sto se tice samih seniora pokrio je sezonu od avgusta - aprila, sa oko 20 igraca, i trenerom. Kada bi se napravio rezime ulaganja u zadnje 2 (i vise ranijih) sezone mislim da bi mu gotovo svi rekli da nije normalan. Mozda i nije.

Slovenacka liga koliko god amaterska po svom funkcionisanju itekako je zadovoljavajuca po kvalitetu timova koji se tamo takmice.
Triglav, Celja, Bled i Slavija, uz dodatak klubova iz Hrvatske mislim da su pokazali da je nivo lige apsolutno prilagodjen nivou naseg hokeja, ili bolje reci nase reprezentacije u malom. Svako ko misli drugacije ili je previse ostrascen ili je nerealno ambiciozan. Oni nemaju strane igrace a opet igraju dobar hokej.

Trener Krivoshlyk je drugu sezonu u Zvezdi, a koliko je uspeo da doprinese "periodu konsolidacije" senior tima je pitanje koje bi bilo dobro obraditi kroz jedan intervju. Svakako bi bilo dobro cuti i razmisljanje ostalih trenera, i svakako igraca koji su bili pod njegovom komandom, o njegovom radu i vodjenju pogona. Mislim da Krivoshlyk nema problem da kaze ono sto misli pogotovo sto dolazi iz zemlje gde je hokej - uostalom videli smo u avgustu na Belorus kupu.

Koliko je realna opcija da igraci Zvezde sledece sezone nastupe u nekoj "jacoj" ligi procenite sami.
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rista Ris taj Uto Mar 20, 2018 5:12 pm

Kao prvo drago mi je što se javio Yorick, koji je svojim stavom potkrepio i moje viđenje. Pogotovo što je, koliko se sećam, Yorick bio deo te šampionske ekipe pre 13 godina.

Kao drugo, sve što je rekao Fi Mol je takođe tačno.
Lepo je što je Zvezda imala u svim selekcijama sezonu u Slovenii i tačno je da Đaković nije normalan što sipa novac u bunar bez dna. A još je nenormalniji što ga, po meni, na pogrešan način sipa i u pogrešne bunare. Ali to je već njegovo problem, kao što je i novac njegov.
Takođe je istina da Zvezda nema šta da traži u bilo kakvoj "jačoj" ligi od ove.

Vratio bi se na Yorickovu opasku, sa kojom se u potpunosi slažem - sve bi bilo ok i ocenjeno kao uspešno da je Zvezda išla samo sa domaćim igračima.
Ovako, ako kroz sezonu provučeš desetak stranaca, najavljuješ velike ambicije, onda je ovakav kraj sezone svakako neuspeh.
Rista Ris
AHL
AHL

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rista Ris taj Uto Mar 20, 2018 5:18 pm

E sad moram i da vam ispričam moj jučerašnji blam.
Gledam ja preko neta juče Lokomotiv - SKA i na pauzi između trećina pokupim ovde Hororelfov link za youtube strim Celje Zvezda.
Uključim se tamo na kraju prve terećine, vidim 2:0 za Celje.
Nastavim da gledam KHL i po završetku utakmice se vratim u Celje. U međuvremenu pogledam live score na slovenčakom sajtu - Zvezda smanjila na dva jedan.
Uzmem ponovo onaj link (ne znajući da je u međuvremenu promenjen link za live stream) i gledam ja kao treću trećinu Celje - Zvezda.
Puf, dade Celje gol. Nešto kasnije, opet puf - opet Celje dade gol. ***** ti, 4:1 za Slovence, pa mi nismo ni blizu bili da pobedimo tamo.
Pogledam na sajtu Saveza Slovenije - tamo kaže još uvek 2:1 za Celje. E ovi su gori od nas, treba im sat vremena da promene rezultat.
Kako sam prijatno iznenađen bio kad sam jutros shvatio da je ipak završeno 2:1 za Celje a da sam ja ponovo gledao prvu trećinu, misleći da je treća Smile SmileSmile
I još se mislim, kako nam dadoše sve golove na isti način Smile
Rista Ris
AHL
AHL

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Uto Mar 20, 2018 6:29 pm

Nadam se uskoro opširnom intervjuu sa Đakovićem. 
Elem, mislim da je glavni razlog poraza trener. Zvezda ima sasvim solidnu ekipu i pojačanja nisu bila loša (kasno jesu došla, ali mislim da to nema veze). Da se vratim na Krivošlika. Elem, kroz cijelu sezonu, ne samo protiv ozbiljnijih ekipa, nego i protiv onih lošijih, mi smo imali katastrofalnu organizaciju napada i realizaciju istog sa igračem više. TRo se nije promjenilo od početka sezone , pa sve do samog kraja. Čuo sam i da se malo čudno ponaša, da je povučen, nepovjerljiv. Nama je trebao neko ko može da motiviše ove momke da naprave nešto više. Čipa to očito nije mogao.
Takođe, kada sam razgovarao sa Pavelom Popravkom bilo mi je jasno da Đaković neće da troši novac tokom cijele sezone na igrače koji koštaju, pa se onda poveo dovođenjeim pojačanja samo na mjesec dna. Ok, ja mu ne zamjeram i mislim da ta pojačanja nisu loša, ali su morala da dođu ranije.
Sve u svemu, ja sam lično razočaran porazom od Celja. Mislim da smo bolji ali da to nismo uspjeli da realizujemo na ledu.
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Uto Mar 20, 2018 7:04 pm

Very Happy Trebao si gledati Zvezdu a KHL u pauzama  Very Happy

Sto se tice igranja sa domacim igracima, mislim da je to i bio prioritet ali se izdesavalo dosta stvari tokom sezone. Uslo se u sezonu sa stranim igracima koji su i prosle sezone igrali u Zvezdi (Belarus kup ne racunam). Bekovi Pasternak i Leonov, i napadaci Sefic i Buchkin, a umesto Zubritskog dosao je Olonov i golman Kozak. Medjutim vrlo brzo odustaje Pasternak, za njim Olonov, da bi pred kraj sezone tim napustili Kozak i Leonov.
http://www.eliteprospects.com/team.php?team=2393

Ostanak na Seficu i Buchkinu mislim da nije ulivao sigurnost cak ni za osvajanje domace titule. Vojvodina je usla u ritam a imala je i 4 stranca koja su odigrala gotovo citavu sezonu, dakle respect prema njima je postojao. Radi neke sigurnosti Zvezda se odlucila da dovede prvo 2 stranca i time osigura barem titulu u domacem sampionatu. To se i ostvarilo.

Doigravanje sa Slovencima je druga prica i tu je na ledu bilo mnogo drugacije. Misljenja sam da bi Zvezda lagano prosla i Slaviju i Celje da su ostali Pasternak i Leonov, kao i Olonov. Oba beka su bila mnogo mobilnija tj brza, i odgovarali su stilu koji nam je potreban za brze Slovence. Mislim da su i domaci igraci bolje igrali uz njih. Kasnije dovodjenje napadaca Slovaka nije donelo ocekivani rezultat. Ali, to je teorija, i sta bi bilo kad bi bilo.

Samo bih dodao: Domaci igraci su imali jako veliku minutazu na ledu i tu zaista niko ne moze da kaze da nije dobio sansu za dokazivanje. Meni je najjaci utisak od svih ostavio Michal Daniel - e sad jel' on nas ili nije ne znam - i vidi se da je momak izuzetno napredovao.

Uglavnom, osvojena je titula u Srbiji. Smile 
Bez investicije u halu svaki pogled u buducnost i napredak hokeja u Srbiji je iluzoran, i nerealan.
Baza Senior igraca u Srbiji koji igraju hokej trenutno je na cifri max 30.
Obe sekcije 18 i 20 nam igraju diviziju 2B, jos seniori odolevaju u 2A.

I mi naisli na Celje gde nam #7 vise puta preklizava celu postavu.  Embarassed
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Sre Mar 21, 2018 1:28 pm

Ovo je nas domaci kadar (Eliteprospects) koji je nastupao za Zvezdu ove sezone, a ujedno i nasi reprezentativci.
Od iskusnijih igraca mozemo da izdvojimo Vucurevica i Sabadosa koji su nekoliko sezona odigrali u inostranim ligama.
Ostatak ekipe se kalio u nasoj ligi, projektu Beograd, i u Madjarskoj - junior klubovima.

#01 Arsenije Ranković 25

#30 Jug Mitic 19

#22 Robert Szabados 28
#09 Ugljesa Novaković 23
#20 Ivan Anic 21
#17 Pavle Podunavac 21
#06 Filip Pajević 20
#15 Mirko Marković 19

#21 Marko Brkusanin 27
#04 Nemanja Vučurević 26
#15 Stefan Gacic 26
#19 Nikola Kerezović 23
#12 Andrej Zwick 22
#11 Uros Bjelogrlic 21
#08 Petar Novaković 21

#14 Luka Vukićević 20 
#13 Mirko Đumić 19
#03 Michal Daniel 18

Trener Krivoshlyk je imao dosta neiskusnu ekipu, a odlazak - dolazak stranaca mu svakako nije isao na ruku. Koliko je zasluzan ili nezasluzan meni je tesko proceniti, ali ono sto je odveo tim u mesecu avgustu na Belarus Kup govori mi da je imao sasvim ozbiljan pristup onome sto radi. Nekada i nije sve do trenera. Meni je vec i sam nastup u Belorusiji izgledao deprimirajuce, jer onoliku razliku zaista nisam ocekivao.
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Sre Mar 21, 2018 6:07 pm

Intervju sa predsjednikom kluba http://www.czbgtv.com/2018/03/21/intervju-goran-djakovic-predsednik-hokejaskog-kluba-crvena-zvezda/
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Sre Mar 21, 2018 6:42 pm

Djakovicu svaka cast, i hvala!
OK Postovanje Thumbs up

Vratite Crnogorca u Zvezdu.

Koga zanima u toku je odlucujuci mec Triglav - Medvescak ( trenutno u seriji 1 - 1). 

Prenos na Youtube kanalu:
https://www.youtube.com/watch?v=9298qaj5jLY
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rista Ris taj Sre Mar 21, 2018 8:27 pm

FiMol ::
Koga zanima u toku je odlucujuci mec Triglav - Medvescak ( trenutno u seriji 1 - 1). 

Prenos na Youtube kanalu:
https://www.youtube.com/watch?v=9298qaj5jLY

Odoše Medvedi u finale.
Tako se to radi.
Rista Ris
AHL
AHL

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content