Chicago Blackhawks

Strana 16 od 17 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Sledeći

Ići dole

Re: Chicago Blackhawks

Počalji od Accipitrinae taj Ned Jul 01, 2018 7:09 pm

Late bloomer kaze Bowman, nadam se da je u pravu, jer ako nije verovatno ce dobiti otkaz.
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Uto Jul 03, 2018 12:09 pm

Jel on beše ubio Conora 15/16?
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Godine : 45
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Jul 03, 2018 12:32 pm

To je taj.

Dođe ti takvo opterećenje, da ne mereš gledati ni sam sebe, a kamoli jedan film.

Na svakom ćošku omladinci vade po 4 telefona i jednom rukom pričaju, drugom kuckaju poruke, trećom i četvrtom se ide uzbrdo uglavnom....na posa' niko ništa ne radi, samo se misli na proklete notifikacije, lajkove slika, sise u inbox, rezultate Japanaca i Brazilaca, recepte za tri leće i poruke modernih gurua kako treba biti nasmijan i vedar u ova doba dugova i propasti.
Daj mi veli jedan dobar telefon na rate da kupim sinu za prvi rođendan neka prati Lebrona Jamesa na instagram i odma instalira Colin McRae, da mu tata kupi Bugatija da ga bača pod ručnu ispred zgrade....

Ko ostane zadnji neka stavi telefon na punjač ...
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 26
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Pet Jul 06, 2018 8:14 am

Iz Caroline su hteli 1:1 trejd Saad za Faulka.
Ne mogu da verujem da nisu hteli da daju ponudu Duclairu, lik potpisao za CBJ $650k, moze da bude veliki steal.
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SymphonyX taj Pet Jul 06, 2018 12:46 pm

Lik je izgleda idiot,nece ga timovi po bilo kakvoj cijeni.
SymphonyX
1st liner
1st liner

Canucks

Pogledaj profil korisnika http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Pet Jul 06, 2018 1:53 pm

Moj burazer kad igramo NHL uvek kad vidi Duclaira mora da kaze: "Mi smo Dukljani iz Duklje".

Dođe ti takvo opterećenje, da ne mereš gledati ni sam sebe, a kamoli jedan film.

Na svakom ćošku omladinci vade po 4 telefona i jednom rukom pričaju, drugom kuckaju poruke, trećom i četvrtom se ide uzbrdo uglavnom....na posa' niko ništa ne radi, samo se misli na proklete notifikacije, lajkove slika, sise u inbox, rezultate Japanaca i Brazilaca, recepte za tri leće i poruke modernih gurua kako treba biti nasmijan i vedar u ova doba dugova i propasti.
Daj mi veli jedan dobar telefon na rate da kupim sinu za prvi rođendan neka prati Lebrona Jamesa na instagram i odma instalira Colin McRae, da mu tata kupi Bugatija da ga bača pod ručnu ispred zgrade....

Ko ostane zadnji neka stavi telefon na punjač ...
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 26
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brain Damage taj Pet Jul 06, 2018 10:16 pm

Accipitrinae ::Iz Caroline su hteli 1:1 trejd Saad za Faulka.
Ne mogu da verujem da nisu hteli da daju ponudu Duclairu, lik potpisao za CBJ $650k, moze da bude veliki steal.
Kakav Duclair, sta vas je spopalo, koji steal, ne preterujte, jedino su CBJ hteli da mu daju one way ugovor.
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Sub Jul 07, 2018 12:57 pm

Decko ima 22 godine, u jedninoj full sezoni u NHL-u imao 44 pts i to u raspaloj Arizoni. Ja bih da vidim sta moze u nekom kompetentnom timu uraditi u 80 utakmica, za te pare i dalje mislim da je steal. Dovodjenje Kunitza po meni nikako nije bolja opcija od Duclaira.
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brain Damage taj Sub Jul 07, 2018 11:21 pm

I na osnovu jedne sezone ste zakljucili da je covek steal, talenat? Mislim desava se da igraca usere dobra sezona, kao sto je recimo slucaj sa Cotsom iz Flyersa. Steal je onaj za koga znas da je dobar a dovedes ga za malu lovu, ovaj je jos macka u dzaku, ja ga vidim...pa do 15 golova.
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SymphonyX taj Sub Jul 07, 2018 11:27 pm

Koliko poena ce Couturier imat sledece godine? Zivo me zanima sta mislis.
SymphonyX
1st liner
1st liner

Canucks

Pogledaj profil korisnika http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brain Damage taj Sub Jul 07, 2018 11:29 pm

Pa sigurno manje od JVR/a.  Pijem kafu i chiluje
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Ned Jul 08, 2018 5:42 pm

Rekla sam da MOZE da bude steal. Ne zakljucujem nista na osnovu jedne sezone, ali bih mu za te pare dala jos jednu sansu da pokaze sta moze.
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brain Damage taj Ned Jul 08, 2018 10:58 pm

Rekla si da MISLIS da je steal a da vidis sta MOZE u kompetentnom timu ali kako god bilo, rekoh da svakog moze da usere jedna dobra sezona...i to sto nijedan tim osim CBJ nije hteo da mu da one way ugovor govori nesto.
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Pon Jul 09, 2018 8:28 am

Accipitrinae ::Ne mogu da verujem da nisu hteli da daju ponudu Duclairu, lik potpisao za CBJ $650k, moze da bude veliki steal.

Bili su zainteresovani i Montreal i Pingvini.

Ne mislim da je top 6 igrac i super talenat ali na 3.liniji moze sasvim ok da odigra. 5v5 pts/60 prolse sezone 1.85, Panik za kog je trejdovan 1.84, imao samo 0.07 bodova vise po utakmici, zaradjuje 4x vise. Donskoi slicna statistika zaradjuje 3x vise. Poenta je, da za ono sta produkuje malo su mu platili. Price iz Arizone kazu da ima 'attitude' probleme i da je 'lockeroom cancer'.
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brain Damage taj Pon Jul 09, 2018 11:21 am

Accipitrinae ::Decko ima 22 godine, u jedninoj full sezoni u NHL-u imao 44 pts i to u raspaloj Arizoni. Ja bih da vidim sta moze u nekom kompetentnom timu uraditi u 80 utakmica, za te pare i dalje mislim da je steal. Dovodjenje Kunitza po meni nikako nije bolja opcija od Duclaira.
Na ovaj status sam mislio...ali nije ni bitno sada, da ne ulazimo te neke sitne detalje, razumeli smo se. Pazi, nezahvalno je davati bilo kakve prognoze u hokeju zato sto se to cesto ne ostvari, sve je tu jako i vrlo cesto podlozno promenama.
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Uto Okt 02, 2018 4:51 pm

Idemo hype za novu sezonu  Hitna pomoc Dominik Kahun ce da dominira. Boqvist je nazalost poslat u OHL (nakon sto je bio u paru sa Manningom na utakmici, sa njim svako izgleda lose...), ali tu je Jokiharju  Dizem tegove bajo
Dobra vest: Crawford se prikljucio timu, trenira, verovatno ce propustiti par utakmica, ali nisu nedelje i meseci u pitanju. Thumbs up

Brandon Saad

Scout 2: I got to be honest with you, I didn’t see Brandon Saad the other night. He was invisible. When he’s not playing with top guys, he doesn’t respect who he’s playing and he’s selfish. He’ll try to carry it himself instead of moving the puck. When he gets frustrated, he shows it with his body language. They have to recognize that and have a talk with him. Whether they put him with one of the big guys, he’s got to have a better attitude.

Scout 3: I think Saad is a guy who plays for a contract. I’m not convinced that he’s a guy who plays for you every night.
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Uto Okt 02, 2018 9:00 pm

Ma ni ove godine Cikago ne treba da rcuna da ide u PO . Tek naredne godine ulazite, a mi ispadamo, nakon najuspesnijeg PO i prolaska u drugi krug ove sezone Very Happy .
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Godine : 24
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Pon Okt 08, 2018 9:57 am

Dahlin who?  Very Happy Koliko poena ima momak? 0?  Pijem kafu i chiluje
#Joki4Calder 5A +5 10 sog Cool

Moram da iskoristim priliku za trashtalk, ko zna do kad cemo uspeti da idemo ovim tempom, mada bi bilo sasvim ok pobediti bluzere 2x u roku od nedelju dana  Zao Ako to ne moze, onda cemo se zadovoljiti i pobedom protiv Hororelfove ekipe.

Izgleda da je Toews otkrio fountain of youth  Nindza

Cam Ward je totalni trash, mogli smo pare sto smo dali za Manninga da npr damo Huttonu, jer je totalno nerealno ocekivati da ce Crawford nastaviti tamo gde je stao pre skoro godinu dana.
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Uto Okt 09, 2018 1:13 pm

I pijani Kori je bolji od treznog Kamerona Very Happy
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Ned Okt 21, 2018 3:02 pm

Vratio se Kori i ukrao pobedu protiv Kolumbusa.Da nisu kiksnuli protiv Arizone kod kuće Chicago bi bio među najboljim timovima lige.Odličan i potpuno neočekivan start po meni.
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Ned Nov 04, 2018 7:46 pm

Koji smo mi raspad  Fejspalm joj  Srecom captain je snimio pre neki dan gifove koji opisuju trenutno stanje.

Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brain Damage taj Ned Nov 04, 2018 10:04 pm

Bice na Zapadu opste ludilo, jos neizvesnije nego prosle godine. Doslo vreme da Arizona ima bolju gol razliku od Hawksa.  Fejspalm joj
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Uto Nov 06, 2018 4:14 pm

The Chicago Blackhawks fired longtime head coach Joel Quenneville on Tuesday. Jeremy Colliton was named Quenneville’s successor, becoming the 38th head coach in Blackhawks’ history.

https://www.dailyfaceoff.com/blackhawks-fire-quenneville-name-jeremy-colliton-head-coach/
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Uto Nov 06, 2018 8:53 pm

lakse bi mi palo da smo trejdovali Kane-a. Rade copy paste Bullsa, daju otkaz top treneru dovode trenera iz nize lige, koji ne da nema iskustvo u NHL-u, tek pre par godina poceo da bude coach... 

A nije da smo tako lose krenuli, jeste zaredjali par poraza, ali ne kampujemo na poslednjem mestu. Pre su trebali da daju otkaz GM-u, nenormalni ugovori zbog kojih ne mozemo normalan trejd napraviti, pa Saad trejd, onda dovodjenje Manninga i Kunitza...

Bas me zanima posle koliko dana ce drugi tim da ga uzme, sem naravno ako ne planira u Seattle da ide.
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Uto Nov 06, 2018 8:55 pm

Seattle bi mu bila najverovatnija opcija.
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 17 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Sledeći