NHL price i aktuelnosti

Strana 23 od 23 Prethodni  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Ići dole

Re: NHL price i aktuelnosti

Počalji od Accipitrinae taj Sre Sep 12, 2018 2:39 pm

Prave poteze kao da su vec 3 godine u prici za SC pa kao ove ili sledece sigurno osvajaju. Jesu potpisali Maxa, ali mislim da ce ove sezone jedva i do PO-a stici. Imaju jos gomilu pikova 2019 i 2020 ali ako ce u svaki trejd da ubacuju po 2-3, proci ce kao Calgary.
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brain Damage taj Pet Sep 14, 2018 12:03 am

Vegas lagano do PO.  Pijem kafu i chiluje
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Pet Sep 14, 2018 11:31 am

Od novosti,Viktor Rask (Carolina) odsekao sebi prste u kuhinji kuvajući ručak.Lehner (Islanders) dijagnostifikovano da je ludak,Austin Watson (Nashville) suspendovan 27 utakmica zbog nasilja u porodici.
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Godine : 45
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Pet Sep 14, 2018 3:22 pm

Lehner je proverena budala.

Dođe ti takvo opterećenje, da ne mereš gledati ni sam sebe, a kamoli jedan film.

Na svakom ćošku omladinci vade po 4 telefona i jednom rukom pričaju, drugom kuckaju poruke, trećom i četvrtom se ide uzbrdo uglavnom....na posa' niko ništa ne radi, samo se misli na proklete notifikacije, lajkove slika, sise u inbox, rezultate Japanaca i Brazilaca, recepte za tri leće i poruke modernih gurua kako treba biti nasmijan i vedar u ova doba dugova i propasti.
Daj mi veli jedan dobar telefon na rate da kupim sinu za prvi rođendan neka prati Lebrona Jamesa na instagram i odma instalira Colin McRae, da mu tata kupi Bugatija da ga bača pod ručnu ispred zgrade....

Ko ostane zadnji neka stavi telefon na punjač ...
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 25
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Pet Sep 14, 2018 4:10 pm

Breznjev ::Od novosti,Viktor Rask (Carolina) odsekao sebi prste u kuhinji kuvajući ručak.Lehner (Islanders) dijagnostifikovano da je ludak,Austin Watson (Nashville) suspendovan 27 utakmica zbog nasilja u porodici.
Udario im pak u glavu. Uzmi pak ako mozes
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Godine : 24
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Pet Sep 14, 2018 7:40 pm

Lehner ima bipolarni poremecaj izmedju ostalog, ne bih rekla da je budala. Preporucujem da procitate ceo clanak u Athletic-u, mi tu ponekad previse pljuljemo igarace, a nemamo predstavu sta im se desava u privatnom zivotu. Tuzno je sto neko u 21.veku mora da krije da ima psihijatrijski poremecaj.
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Pet Sep 14, 2018 8:42 pm

Oduvek je bio on the ice kritican, nije cudno da ima dijagnozu.

Hajde Acc, nemoj da mi se amerikanis, ne mora niko da krije sto se mene tice niti bi ga prozivo za to. On the ice je jedno, ovo su druge stvari.

Dođe ti takvo opterećenje, da ne mereš gledati ni sam sebe, a kamoli jedan film.

Na svakom ćošku omladinci vade po 4 telefona i jednom rukom pričaju, drugom kuckaju poruke, trećom i četvrtom se ide uzbrdo uglavnom....na posa' niko ništa ne radi, samo se misli na proklete notifikacije, lajkove slika, sise u inbox, rezultate Japanaca i Brazilaca, recepte za tri leće i poruke modernih gurua kako treba biti nasmijan i vedar u ova doba dugova i propasti.
Daj mi veli jedan dobar telefon na rate da kupim sinu za prvi rođendan neka prati Lebrona Jamesa na instagram i odma instalira Colin McRae, da mu tata kupi Bugatija da ga bača pod ručnu ispred zgrade....

Ko ostane zadnji neka stavi telefon na punjač ...
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 25
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Accipitrinae taj Sub Sep 15, 2018 7:03 am

Problem je taj stav da svako ko ima neki mentalni poremecaj je lud, a vecina uz odgovarajucu terapiju moze da bude sasvim normalan i funkcionalan clan drustva.
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 23 Prethodni  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Nazad na vrh