KHL Medvescak

Strana 32 od 32 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32

Ići dole

Re: KHL Medvescak

Počalji od FiMol taj Uto Dec 25, 2018 7:32 pm

Uzeo 3 titule sa Medvescakom i bio nam trener reprezentacije, zadnje sezone Jugoslavije smo oduvali sve i vratili se u B grupu. Kakva su tada imena dolazila iz Sovjetskog Saveza pa to kao kad bi nam u Zvezdu dosao neki Rus iz NHLa, a ne iz GMHLa  Very Happy 

Anisin, sta reci ? 
https://www.eliteprospects.com/player/24887/vyacheslav-anisin 

Medvescak sad prezivljava, a zadnju utakmicu sa Bolzanom su totalno razbijeni. Doduse u sastavu samo 1 Sved i 4 Slovenca, a ostatak domaci kadar koji se borio koliko je mogao. Fale im jos 3 dobra kao ovaj Swed pa da malo poprave tu razliku koja je jako vidljiva. Eto, sa recimo 3 pojacanja iz CSKA tipa Anisin malo bi drugacije sve to izgledalo.  Da
FiMol
FiMol
Enforcer
Enforcer

Kings

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Sre Dec 26, 2018 11:37 am

Imao sam sreću da te sezone Sfrj hokeja gledam uživo.
Pa Ščurjenko i Stolbun,ti rusi su igrali po 60 minuta kada su igrali u Kupu Šampiona,sećam se nerešeno sa Turkuom 3-3 u grupi Very Happy 
Pa onaj Getzos,mi na tekmi sednemo gde Zvezda napada ovaj na drugu stranu utrpa 5,6 golova a mi vičemo Nemoj više brko! Smile 
I taj je igrao u Nhl nešto malo u Pitsburgu...
Breznjev
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Godine : 46
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Rista Ris taj Sre Dec 26, 2018 12:34 pm

Nisam pratio Medvede ove sezone, tek juče vidim po net-u da je u Zagrebu raspad sistema.
Svi živi igrači su im otišli, ogromni zaostali dugovi.
Trenutno igraju sa domaćim kadrom i par stranaca.
Jedan od čelnika EBEL-a kaže da postoji mogućnost da ih izbace, mada ja mislim da će ipak dozvoliti da završe sezonu.

Kakva je budućnost Medveščaka za sledeću sezonu? Gojanović se nada konsolidaciji i ostanku u EBEL-u.
Realniji kažu da im je plafon Alpska ili MOL liga.
Oni najpesimističniji vide Medvede u IHL-u, rame uz rama sa Zvezdom.

Kako god bilo, posle decenije u elitnom evropskom društvu - balon se ispuhao.
Da ne bude zabune, niko ne treba da likuje jer je projekat Medveščak pokazao da se i na ovim prostorima može gledati vrhunski hokej pred punom dvoranom. 
Decenija nije mali period i voleo bih da sam bio u prilici da jednu deceniju gledam EBEL i KHL u svoj gradu.
To što su pravili neke greške u koracima, možda se zaleteli u KHL umesto da su ostali u EBEL-u i razvijali domaće igrače - to je drugo pitanje i tema za diskusiju.
Rista Ris
Rista Ris
AHL
AHL

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Sre Dec 26, 2018 10:10 pm

Medvescak trenutno ima 2000 gledaca kao domacini, dakle pun kapacitet hale Pionir. Trenutno je ubacemo oko 15 domacih igraca u takmicarski proces i mislim da ce i u buducnosti ovo biti put kojim ce se ici, a da se ostane u EBELu. 

Medvedi treba da plate 5-6 dobrih stranaca kao sto je Sved a ne da placaju Kurtu i Murtu, da plate domace igrace, da isti prodju pripremni proces i vratice se na put i tim i publika. Hrvati imaju dosta igraca izmedju 20-25 godina koji su prosli kroz junior ligu Austrije EBYSL, kao i onih koji su igrali u junior ligama Slovacke i Ceske, ali zbog politike kluba nikada nisu imali pravu sansu pored ino igraca dovodjenih za EBEL i KHL. Vreme je da im se da sansa da igraju profi hokej, ali i da se plate posteno za svoj angazman.

Borna Rendulic trenutno nastupa u KHLu, mislim da bi i njega trebalo pozvati makar na sezonu. Ceskam bradu
Bilo bi steta ugasiti brend kao sto je Medvescak  Smile
FiMol
FiMol
Enforcer
Enforcer

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Pet Dec 28, 2018 8:43 pm

Medvescak trenutno igra sa Graz i gube posle 2 trecine 8 : 0 (ukupan omer suteva na gol 65 : 10). Koga zanima moze gledati preko 'onhockey stream'. 

Medvedi kompletno sa domacim igracima uz 3 preostala Slovenca, cak je i nas junior Sergej Ćurčić dobio priliku u 4. postavi (Slovenac Robar i Šved Svensson nisu u timu). 

Medvescak u ovoj postavci nema sta razmisljati o igranju EBELa, a zalosno je da su celni ljudi dozvolili da se imidz ovog kluba sroza na ovaj nivo. 
Ne Fejspalm joj
FiMol
FiMol
Enforcer
Enforcer

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Sub Jan 05, 2019 11:54 pm

Nastavlja se hod po mukama sto se tice Medvescaka, porazi se nastavljaju ali ipak im se mora odati priznanje da se i dalje bore prema svojim mogucnostima. Ipak su EBEL timovi svi popunjeni strancima u prve 2 linije a ni Austrija ne igra 2A nivo vec je pri vrhu Svetskog hokeja. 

Ono sto proizilazi iz ove price jeste da im sva 3 tima u IHL ligi beleze odlicne rezultate, barem u zadnjem kolu svi su zabelezili pobede (nastupaju sa domacim igracima, osim Medvescaka koji ima 2-3 Slovenca).  

Zvezdi nece biti lako u svakom slucaju da uzme trofej IHL lige. Sto se tice Vojvodine sve po starom, imaju golmana iz Svedske kao pojacanje. Trenutno samo Zvezda i Vojvodina imaju kontigent stranaca, 5 i 4. 

Malo sam izmiksovao EBEL i IHL  Ceskam bradu
FiMol
FiMol
Enforcer
Enforcer

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole