Iz mog ugla-Sharks vk

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Ići dole

Re: Iz mog ugla-Sharks vk

Počalji od Marvin taj Sre Feb 07, 2018 12:15 pm

Daj iscimaj ga malo da se aktivira. Very Happy

Dođe ti takvo opterećenje, da ne mereš gledati ni sam sebe, a kamoli jedan film.

Na svakom ćošku omladinci vade po 4 telefona i jednom rukom pričaju, drugom kuckaju poruke, trećom i četvrtom se ide uzbrdo uglavnom....na posa' niko ništa ne radi, samo se misli na proklete notifikacije, lajkove slika, sise u inbox, rezultate Japanaca i Brazilaca, recepte za tri leće i poruke modernih gurua kako treba biti nasmijan i vedar u ova doba dugova i propasti.
Daj mi veli jedan dobar telefon na rate da kupim sinu za prvi rođendan neka prati Lebrona Jamesa na instagram i odma instalira Colin McRae, da mu tata kupi Bugatija da ga bača pod ručnu ispred zgrade....

Ko ostane zadnji neka stavi telefon na punjač ...
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 26
Maple Leafs

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Sre Feb 07, 2018 9:05 pm

SymphonyX ::Rekao si joj da  je kurva,ali ne znas zasto i iznenadjen si sto se naljutila  Laughing Laughing Laughing
Njih dvije mogu bit ista osoba (acc i star),a moze jedno od njih bit i aligator.Potpuno nebitna stvar i isti djavo u krajnjem slucaju.

Btw,bas mi je drago sto nemam pojma o tim nemilim dogadjajima (slucaj poplava i slucaj kurva).
Pusi ga garavi... Pijem kafu i chiluje

Btw, izguglah sad sta je bilo sa starbuck, ona je bila admin jedno vreme, a meni je tad jos bilo stalo do foruma, pa se nismo slagali oko nekih stvari.
Che
Moderator
Moderator

Godine : 28
Maple Leafs alt

Pogledaj profil korisnika http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SymphonyX taj Sre Feb 07, 2018 10:56 pm

Trebala je Acc da napise da joj je starbuck sestra.
SymphonyX
1st liner
1st liner

Canucks

Pogledaj profil korisnika http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Ned Dec 09, 2018 12:45 am

Ajmo malo oživiti pospani NHL forum...

VOLIM:

*Akrobacije preludog Mike Smitha na golu

*Povraćanje prevelike količine alkohola Patricka Kanea Very Happy

*Laineovu blesavu bradu

*Zubi Brenta Burnsa...i kao tetoviran lik gotivim njegove tetovaže.

*Tip in Pavelskog

*Asisti Jumbo Joea

*Ovijev one timer i žute vezice

*Faca Cody Eakina Shocked

*Oshiev penalty shot

*Iron Maiden nakon gola Capitals

*Predinfarktni komentari Ricka Jeannereta iz  Sabres,kao i vjerna publika te franšize.

NE VOLIM:

*Bahatost Maxa Domia i sklonost da tuče igrače koji se ne žele tući(Aron Ekblad).

*Brad fucking Marchand

*Cinderella

*Radovanje Patricka Marleaua nakon gola koji je dao  Sharks

*Toewsova serious faca...nasmij se nekada čovječe!

*Publika  Panthers.

*Prevare od igrača na zadnja 2 drafta,a visoki pickovi...Patrick,Mittelstadt,Svechnikov...

Nastavite niz,dajte opasku,mišljenje,svoje viđenje na zadanu temu...

Poslednji izmenio Sharks vk dana Ned Dec 09, 2018 3:46 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Godine : 45
Sharks

Pogledaj profil korisnika http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Ned Dec 09, 2018 3:02 am

Kako prevare momci od 19 godina, nece svaki draft da da McDavide.

Dođe ti takvo opterećenje, da ne mereš gledati ni sam sebe, a kamoli jedan film.

Na svakom ćošku omladinci vade po 4 telefona i jednom rukom pričaju, drugom kuckaju poruke, trećom i četvrtom se ide uzbrdo uglavnom....na posa' niko ništa ne radi, samo se misli na proklete notifikacije, lajkove slika, sise u inbox, rezultate Japanaca i Brazilaca, recepte za tri leće i poruke modernih gurua kako treba biti nasmijan i vedar u ova doba dugova i propasti.
Daj mi veli jedan dobar telefon na rate da kupim sinu za prvi rođendan neka prati Lebrona Jamesa na instagram i odma instalira Colin McRae, da mu tata kupi Bugatija da ga bača pod ručnu ispred zgrade....

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Ned Dec 09, 2018 3:35 am

Marvin ::Kako prevare momci od 19 godina, nece svaki draft da da McDavide.
A ne mora McD...ali može nešto slično recimo godini s Gaudreauom,Stoneom i Forsbergom!
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Godine : 45
Sharks

Pogledaj profil korisnika http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Ned Dec 09, 2018 3:36 am

Pa za te igrace ima vremena, ti ne dodju u ligu bar 4 godine.

Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7