IIHF Svetsko Prvenstvo 2011 (sve divizije)

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

IIHF Svetsko Prvenstvo 2011 (sve divizije) Empty IIHF Svetsko Prvenstvo 2011 (sve divizije)

Počalji od Che taj Pet Mar 04, 2011 6:49 pm

Trejler..

Napred Slovacka.. Vrtim se u krug Slovakia

Poslednji izmenio Dzomba dana Sub Sep 17, 2011 4:55 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Che
Che
Moderator
Moderator

Godine : 28
Maple Leafs alt

Pogledaj profil korisnika http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

IIHF Svetsko Prvenstvo 2011 (sve divizije) Empty Re: IIHF Svetsko Prvenstvo 2011 (sve divizije)

Počalji od kb8 taj Pon Apr 04, 2011 9:39 am

I karte za prvu tekmu Hrvatska - Island su u dzepu... Sad jos da nekako se dokopam i za zadnji dan vs Rumunjska pa prvenstvo moze poceti...

IIHF Svetsko Prvenstvo 2011 (sve divizije) 521572
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Godine : 41
Canadiens

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

IIHF Svetsko Prvenstvo 2011 (sve divizije) Empty Re: IIHF Svetsko Prvenstvo 2011 (sve divizije)

Počalji od Marvin taj Pon Apr 04, 2011 9:54 am

Izgubismo 3-2 od Belgije u prvom kolu... IIHF Svetsko Prvenstvo 2011 (sve divizije) 329102

Dođe ti takvo opterećenje, da ne mereš gledati ni sam sebe, a kamoli jedan film.

Na svakom ćošku omladinci vade po 4 telefona i jednom rukom pričaju, drugom kuckaju poruke, trećom i četvrtom se ide uzbrdo uglavnom....na posa' niko ništa ne radi, samo se misli na proklete notifikacije, lajkove slika, sise u inbox, rezultate Japanaca i Brazilaca, recepte za tri leće i poruke modernih gurua kako treba biti nasmijan i vedar u ova doba dugova i propasti.
Daj mi veli jedan dobar telefon na rate da kupim sinu za prvi rođendan neka prati Lebrona Jamesa na instagram i odma instalira Colin McRae, da mu tata kupi Bugatija da ga bača pod ručnu ispred zgrade....

Ko ostane zadnji neka stavi telefon na punjač ...
Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 26
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Pon Apr 04, 2011 1:46 pm

Marvin ::Izgubismo 3-2 od Belgije u prvom kolu... IIHF Svetsko Prvenstvo 2011 (sve divizije) 329102
Dvaput smo dobili2 minuta za previse igraca na ledu.. Fejspalm joj
Ovo je nas roster za prvenstvo: http://stats.iihf.com/Hydra/263/IHM2630SRB_33_1_0.pdf
Che
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Augment taj Pon Apr 04, 2011 4:10 pm

drugorazredno takmicenje, ko se moze suprostaviti kanadi i rusiji pitanje je..
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Pon Apr 04, 2011 7:34 pm

Pa niko se ovde ne suprostavlja Kanadi i Rusiji.. Laughing Vec Australiji, Novom Zelandu i slicnima.. Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od collymore10 taj Pon Apr 04, 2011 9:07 pm

To niko ne prenosi ?
collymore10
collymore10
2nd liner
2nd liner

Flyers

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Pon Apr 04, 2011 9:28 pm

Da smo u ovoj grupi sto igra u Zagrebu, mozda bi i neko.. Ceskam bradu
Ovako iz Australije.. Tesko. Very Happy

Ja nikada necu zaboraviti prvenstvo u Novom Sadu pre dve godine, i utakmicu sa Estonijom koja je isla na RTV-u.. Klanjam se Kako je to sjajan mec bio.. Bananamosss I ulazak u prvu diviziju.. Rock on
Posle poraza protiv Belgije, ove godine verovatno necemo ponoviti isto (ili tesko.. vrlo vrlo tesko.. trebalo bi prvo da pobedimo sve do kraja, i da se Belgija sjebe.. 2x).. No, kolko kontam, barem ne mozemo da ispadnem, jer se Severna Koreja nije pojavila na takmicenju.. Pojma nemam Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Pon Apr 04, 2011 9:37 pm

Šteta za Koreju. Ja gledo Severna Koreja-Srbija onomad. Baš su bili zakon. IIHF Svetsko Prvenstvo 2011 (sve divizije) 260887
Daleko je od toga da ćemo da ispadnemo, mi se sad nadamo da Australija mrkne Belgiju pa onda mi njih, ako možemo u nekom krugu tri ekipe da budemo prvi...

Dođe ti takvo opterećenje, da ne mereš gledati ni sam sebe, a kamoli jedan film.

Na svakom ćošku omladinci vade po 4 telefona i jednom rukom pričaju, drugom kuckaju poruke, trećom i četvrtom se ide uzbrdo uglavnom....na posa' niko ništa ne radi, samo se misli na proklete notifikacije, lajkove slika, sise u inbox, rezultate Japanaca i Brazilaca, recepte za tri leće i poruke modernih gurua kako treba biti nasmijan i vedar u ova doba dugova i propasti.
Daj mi veli jedan dobar telefon na rate da kupim sinu za prvi rođendan neka prati Lebrona Jamesa na instagram i odma instalira Colin McRae, da mu tata kupi Bugatija da ga bača pod ručnu ispred zgrade....

Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Pon Apr 04, 2011 9:43 pm

Ma da, naravno da ja znam da ne bi trebali svakako da ispadnemo.. Pa jbt, od Meksika i Novog Zelanda smo valjda jaci.. Very Happy Ali samo kazem..
Che
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Augment taj Uto Apr 05, 2011 2:17 am

Dzomba ::Pa niko se ovde ne suprostavlja Kanadi i Rusiji.. IIHF Svetsko Prvenstvo 2011 (sve divizije) 344871 Vec Australiji, Novom Zelandu i slicnima.. IIHF Svetsko Prvenstvo 2011 (sve divizije) 260887

sto ga seres od 29.4-15.5. igra se WC u slovackoj!?
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Uto Apr 05, 2011 12:24 pm

Mi ovde pricamo o II diviziji.. Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Augment taj Uto Apr 05, 2011 12:47 pm

Dzomba ::Trejler..

Napred Slovacka.. IIHF Svetsko Prvenstvo 2011 (sve divizije) 660322 IIHF Svetsko Prvenstvo 2011 (sve divizije) 379881

da..bas.. IIHF Svetsko Prvenstvo 2011 (sve divizije) 252768
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Uto Apr 05, 2011 6:12 pm

Pa trenutno pricamo o II diviziji.. Igra ti repka u Zagrebu, mogao bi da odes da ih i gledas.. Pijem kafu i chiluje
A trejler i "Napred Slovacka" su vezani za Top diviziju..

A tema se zove "IIHF Svetsko Prvenstvo 2011 (sve divizije)"..
Che
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Augment taj Uto Apr 05, 2011 7:35 pm

Dzomba ::Pa trenutno pricamo o II diviziji.. Igra ti repka u Zagrebu, mogao bi da odes da ih i gledas.. IIHF Svetsko Prvenstvo 2011 (sve divizije) 147869

pa ja i pricam o prvoj diviziji. a tema je o svim divizijama. IIHF Svetsko Prvenstvo 2011 (sve divizije) 731207 IIHF Svetsko Prvenstvo 2011 (sve divizije) 731207
a repku u hokeju ja nemam IIHF Svetsko Prvenstvo 2011 (sve divizije) 690961
Augment
Augment
2nd liner
2nd liner

Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Sre Apr 06, 2011 12:30 am

Tukli smo Novozelandjane 6-4...

Marvin
Marvin
Administrator
Administrator

Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Sre Apr 06, 2011 3:21 pm

Augment ::
Dzomba ::Pa trenutno pricamo o II diviziji.. Igra ti repka u Zagrebu, mogao bi da odes da ih i gledas.. IIHF Svetsko Prvenstvo 2011 (sve divizije) 147869

pa ja i pricam o prvoj diviziji. a tema je o svim divizijama. IIHF Svetsko Prvenstvo 2011 (sve divizije) 731207 IIHF Svetsko Prvenstvo 2011 (sve divizije) 731207
a repku u hokeju ja nemam IIHF Svetsko Prvenstvo 2011 (sve divizije) 690961
Mislis o Top diviziji..?? Very Happy
Che
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kb8 taj Sre Apr 06, 2011 3:44 pm

Marvin ::Šteta za Koreju. Ja gledo Severna Koreja-Srbija onomad. Baš su bili zakon. IIHF Svetsko Prvenstvo 2011 (sve divizije) 260887
Daleko je od toga da ćemo da ispadnemo, mi se sad nadamo da Australija mrkne Belgiju pa onda mi njih, ako možemo u nekom krugu tri ekipe da budemo prvi...

I bi tako... I sto je najbolje po vas, samo 2 razlike (5-3 ak se ne varam je bio krajnji skor) pa ako se gleda gol razlika u medjusobnim duelima sad vam je dovoljno dobit 2 razlike Australiju i prvi ste...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Sre Apr 06, 2011 4:44 pm

Nemam pojma kakva je Australija, ali to sto su domacini je sigurno zajebano.. No, ako su nasi pravi, trebalo bi da ih tuku..
Inace dobili Novi Zeland 6-4.. Mellow Imali smo duplo vise suteva na gol (56:28), i 2 PIM vise..
Moguca dobra stvar je sto sada, u sledecem duelu, igramo sa Meksikom, sto bi trebala da bude relativna laganica, i onda se ladimo, jer se Koreja nije pojavila, pa tek u poslednjem kolu, 10.04. igramo sa Australijom na zatvaranju.. Msm, ono, momci imaju malo vremena da razmisle i prostudiraju svoju i tudju igru, da se jos aklimatizuju, nesto malo odmore i sl.
Che
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kb8 taj Čet Apr 07, 2011 12:04 pm

Bome eo NZ tuko i Belgiju... Sad vam je mislim dovoljna bilo kakva pobjeda protiv domacina...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Ned Apr 10, 2011 3:54 pm

Izgubili smo, iako je odnos u sutevima bio 44:21 za nas.. Mellow Cak smo i manje iskljucenja imali.. Fejspalm joj (mada su nam svirali jedan diving.. Rolling Eyes)

http://stats.iihf.com/Hydra/263/IHM263915_74_3_0.pdf

Izgleda (kazem izgleda) da su nasi golmani usrali ovo (tj. Lukovic), Rankovic je usao umesto njega, jer je imao 3 gola na prvih 7 suteva.. Sad A i ne znam kakva je cuda pravio njihov golman, ili zasto nasa plocica neka nije htela u gol.. 23 suta vise smo imali bre, to je vise nego duplo.. Oces u zid - u zid
Che
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kb8 taj Pon Apr 11, 2011 8:33 am

Bijah sinoc na tekmi i mogu rec sasvim fino i lezerno otvaranje... 9-0 protiv Islanda i danas idemo na Bugare... Da budem iskren, ne znam sta tu ocekivat buduci su oni jucer dobili Irce 6-0... Samo nek igramo tekmu po tekmu pa onda u subotu kulminacija s Rumunjima... To sam takodjer u dvorani jer ce to biti tekma za ne propustit...

Btw, ko moze hvatat SPTV (Sportska televizija) imaju prenosi svih tekmi HR repke...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Che taj Pon Apr 11, 2011 12:09 pm

Bugari su slabi, njih ce te sigurno dobiti..
Che
Che
Moderator
Moderator

Maple Leafs alt

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kb8 taj Uto Apr 12, 2011 8:33 am

Ajme jesu ovi Bugari ocajni... Lagano rasklizavanje je to bilo a Island umalo blizu senzacije...

Danas dan odmora a onda Kinezi...
kb8
kb8
3rd liner
3rd liner

Canadiens

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VIX taj Sre Apr 13, 2011 2:07 pm

VIX
VIX
1st liner
1st liner

Godine : 27
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu