Liga Srbije

Strana 25 od 25 Prethodni  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Ići dole

Re: Liga Srbije

Počalji od dacha od bosne taj Sub Jul 21, 2018 9:04 pm

Eto, sam si vidio koja su djeca u pitanju. Sramota šta rade.
dacha od bosne
AHL
AHL

Godine : 50
Nemam

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Sub Jul 21, 2018 9:30 pm

Zvezda treba da igra ligu Slovenije 12 i 14 (ili Madjarska), posto je vise nego ocigledno ovo sa decom samo farsa. Mislim da ona ne treba da ispastaju.
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Sub Jul 21, 2018 9:51 pm

Sramota od saveza sta su uradili, ovo se odnosi i na Partizan.

Meni samo nije jasno zasto se Zvezda uopste obazire na ovu zabranu od strane Saveza?
Sta to moze savez da uradi Zvezdi i na koji nacin moze da je kazni?
Zasto Zvezda ne igra U14 u Sloveniji bez obzira na zabranu?????

Ako ce Spartak igrati sa U14 u Madjarskoj, ne znam zasto Zvezda ne igra takodje?

Savez ne moze i ne sme Zvezdu da kazni, jer bez Zvezde slobodno mozemo da stavimo bravu na ceo hokej trenutno u Srbiji. Ne bi imali ni seniorsku ni juniorsku reprezentaciju...jer su skoro svi igraci iz Zvezde....Zvezda moze bez problema da ucenjuje savez...ne znam samo zasto to ne uradi?

Ajde Dačo, objasni mi molim te ovo....Zasto Zvezda bez obzira na zabranu ne igra U14 u Sloveniji????
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Sub Jul 21, 2018 11:10 pm

Spartak je svoju djecu registrovao za mađarski klub i zato mogu djeca da igraju. Zvezda je htjela da svoju djecu registruje pod Maribor B ali Đaković mi kaže da tada ne bi mogla da igraju domaće prvenstvo. Kako će to Spartak da premosti, ne znam.
Zvezda nije mogla da se registruje za IHL sa U14 jer zabrana Saveza se poštuje od strane Slovenaca jer je na tom IIHL niovou. Đaković je trenutno na odmoru pa nemam info šta će da bude sa tom djecom, mada je moguće da neki od njih budu prekomandovani u U16.
Strašno je šta je Savez sa ovom sramnom odlukom napravio...ali STRAŠNO.
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FiMol taj Ned Jul 22, 2018 11:13 pm

Mislim da je Djakovic uz saglasnost roditelja trebao da istraje na onome kako se zapocelo pre par sezona. Samo cu vam dati linkove da vidite kakva je ponuda za ligu od strane Slovenaca: 
U14 - 9 ekipa - 24 utakmice bez Zvezde (+ playoff) 
http://hokej.si/razpored-ihl-in-drzavnega-prvenstva-deckov-201819/ 
U12 - 13 ekipa - 24 utakmice bez Zvezde (+playoff) 
http://hokej.si/razpored-ihl-in-drzavnega-prvenstva-mlajsih-deckov-201819/ 

Mislim da je prihvatanje ove ucene greska samim tim sto su i Partizan i Spartak pronasli nacin da zaobidju ovu zabranu.
FiMol
AHL
AHL

Kings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Pon Jul 23, 2018 6:32 am

Pazi, Partizan je bio mnogo obavješteniji pa je planiranje tog U15 išlo sigurno dosta ranije. Za Spartak ne znam kako će Savez da odreaguje da djeca koja su prijavljena u Mađarskoj igraju i srpsku ligu. Znam da je bilo priče da Zvezdina djeca budu prijavljena u Maribor B ali onda ne bi mogla da igraju srpsku ligu.
Da li će ili su već u Zvezdi nešto planirali, osim da određeni broj igrača prebace u kategoriju U16, ne znam. Čekam Đakovića da se vrati sa godišnjeg pa da razgovaram oko toga s njim.
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TUTI FRUTI taj Pon Jul 23, 2018 1:58 pm

Slazem se sa FIMolom....Zvezda je trebala da registruje ekipu Maribor B i da igra Slovenacku ligu. Sta vredi bezvredna titula u domacem U14 prvenstvu gde igraju 2-3 ekipe? Bas se pitam koliko bi se utakmica odigralo u domacem prvenstvu i da li je to vredno samo da bi se osvojila titula?

Zrtvovati titulu u domacoj ligi u toj konkurenciji  je sasvim opravdano ako bi klinci igrali Slovenacku ligu i napredovali.

Sto se tice Spartaka, pa to je neozbiljno. Oni i tako nemaju ekipu za U14 i tako ne bi ni igrali domace prvenstvo. Njihovih par igraca dopunjuje Madjarsku ekipu i to je cela poenta zasto igraju to. Oni nisu ni planirali da igraju domacu ligu u toj konkurenciji jer nemaju dovoljan broj igraca.
TUTI FRUTI
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dacha od bosne taj Pon Jul 23, 2018 2:31 pm

Vidjećemo još šta će biti sa Zvezdinom U14...sačekajte da čujem Đakovića šta će reći.
dacha od bosne
AHL
AHL

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 25 Prethodni  1 ... 14 ... 23, 24, 25