Carolina Hurricanes

Strana 14 od 14 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Ići dole

Re: Carolina Hurricanes

Počalji od Marvin taj Uto Okt 09, 2018 10:38 pm

Da.

Dođe ti takvo opterećenje, da ne mereš gledati ni sam sebe, a kamoli jedan film.

Na svakom ćošku omladinci vade po 4 telefona i jednom rukom pričaju, drugom kuckaju poruke, trećom i četvrtom se ide uzbrdo uglavnom....na posa' niko ništa ne radi, samo se misli na proklete notifikacije, lajkove slika, sise u inbox, rezultate Japanaca i Brazilaca, recepte za tri leće i poruke modernih gurua kako treba biti nasmijan i vedar u ova doba dugova i propasti.
Daj mi veli jedan dobar telefon na rate da kupim sinu za prvi rođendan neka prati Lebrona Jamesa na instagram i odma instalira Colin McRae, da mu tata kupi Bugatija da ga bača pod ručnu ispred zgrade....

Ko ostane zadnji neka stavi telefon na punjač ...
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 26
Maple Leafs

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Sre Okt 10, 2018 4:46 pm

Marvin ::Slavin ladno nije iz Ceske. Fejspalm joj
Odakle ti ta ideja uopšte? Very Happy Mada imao sam i ja svojih momenata sa nekim likovima  Pijem kafu i chiluje
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Godine : 45
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Sre Okt 10, 2018 7:59 pm

I ja sam mislio da je Johansen Šveđanin,ali me malo bunilo ime Ryan.

Uzgred Canesi krenuli furiozno,igraju lijep hokej.
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Sharks

Pogledaj profil korisnika http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Sre Okt 10, 2018 8:04 pm

A ne, Ryan Johansen, good Portland Winterhawks kid, good BC boy, attago!

Mislio sam da se covek zove Jakob, da nisam juce video da prica ovo o muzejima i Hamiltonu ne bih ni skonto.

Dođe ti takvo opterećenje, da ne mereš gledati ni sam sebe, a kamoli jedan film.

Na svakom ćošku omladinci vade po 4 telefona i jednom rukom pričaju, drugom kuckaju poruke, trećom i četvrtom se ide uzbrdo uglavnom....na posa' niko ništa ne radi, samo se misli na proklete notifikacije, lajkove slika, sise u inbox, rezultate Japanaca i Brazilaca, recepte za tri leće i poruke modernih gurua kako treba biti nasmijan i vedar u ova doba dugova i propasti.
Daj mi veli jedan dobar telefon na rate da kupim sinu za prvi rođendan neka prati Lebrona Jamesa na instagram i odma instalira Colin McRae, da mu tata kupi Bugatija da ga bača pod ručnu ispred zgrade....

Ko ostane zadnji neka stavi telefon na punjač ...
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 26
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sharks vk taj Ned Okt 14, 2018 3:06 am

56 SOG vs Wild...i pobjeda u OT.Alal vam kurčina!

Huricanes  su moja stara ljubav iz 90-ih...gazite sve redom na istoku!
Sharks vk
2nd liner
2nd liner

Sharks

Pogledaj profil korisnika http://Pozdravljam vas sve skupa.Godinama pratim ovaj forum i re

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brain Damage taj Ned Okt 14, 2018 3:50 am

Stalno oni imaju vise SOG od protivnika...mislim cesto. Najzad su im se kockice slozile, tako barem deluje u ovim prvim utakmicama. Ako ovako nastave, PO im nije pod znakom pitanja, mada na istoku i nemaju pretnji osim Toronta, Vasingtona i Bostona? Ali ajde...tek je pocetak, ima jos dugo da se igra, za sada Canesi su sjajni.  Pijem kafu i chiluje
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 14 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Nazad na vrh