Televizija & serije, emisije..

Strana 19 od 19 Prethodni  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Ići dole

Re: Televizija & serije, emisije..

Počalji od SymphonyX taj Sre Okt 03, 2018 1:21 pm

Drug je prije 3-4 godine sreo, sad vec pokojnog, Mirka Miocica u Dubrovniku i trazio mu da se slika sa njim. Ovaj se prenerazio kad je cuo da ima "fanove" u CG. Kad mu je spomenuo da to seze do Milijunasa, tu je vec bio kraj  Laughing
Dosta ljudi koje znam prati kvizove, ali odje kod nas bukvalno nista ne postoji.
SymphonyX
1st liner
1st liner

Canucks

Pogledaj profil korisnika http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Sre Okt 03, 2018 2:19 pm

Iskreno gledo sam malo ovu sezonu i ne mogu da se slozim sa tim, zato i pitam. Najveca razlika u broju tacnih odgovora je cini mi se sto Tarik sporije cita i mozda su duza pitanja, ekipa cesto ne zna neke gluposti i zavrsavaju konstantno oko 12 odgovora. Druga igra mi deluje lakse isto. Lovci su dobri.

Dođe ti takvo opterećenje, da ne mereš gledati ni sam sebe, a kamoli jedan film.

Na svakom ćošku omladinci vade po 4 telefona i jednom rukom pričaju, drugom kuckaju poruke, trećom i četvrtom se ide uzbrdo uglavnom....na posa' niko ništa ne radi, samo se misli na proklete notifikacije, lajkove slika, sise u inbox, rezultate Japanaca i Brazilaca, recepte za tri leće i poruke modernih gurua kako treba biti nasmijan i vedar u ova doba dugova i propasti.
Daj mi veli jedan dobar telefon na rate da kupim sinu za prvi rođendan neka prati Lebrona Jamesa na instagram i odma instalira Colin McRae, da mu tata kupi Bugatija da ga bača pod ručnu ispred zgrade....

Ko ostane zadnji neka stavi telefon na punjač ...
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 26
Maple Leafs

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SymphonyX taj Sre Okt 03, 2018 8:38 pm

Ove godine nisam mnogo gledao, ali mislim da ce ti svako ko je gledao obije verzije reci istu stvar. Generalno, mnogo sarenija pitanju daju u HR verziji, dosta manje zicera ima. 
Lovci su kvizomani sa dugim stazom, mada se i njima zalomi los dan. Ne znam koji je rekord u zavrsnoj potjeri, ali cisto sumnjam da je ikad bilo 20, a sjajnih ekipa je bilo.
SymphonyX
1st liner
1st liner

Canucks

Pogledaj profil korisnika http://www.nhl-serbia.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Čet Okt 04, 2018 2:30 pm

Svaka čast Marvine! Oduševljen sam što neko rođen posle 90te ima poznavanje opšte kulture,mislim da si redak primer među svojom generacijom. Bravo Thumbs up
A ova Milica tragač,lepa i pametna,al ni to nije dovoljno,toliko je iritantna da bi je ja zadavio da je vidim. Suv
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Godine : 45
Red Wings

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 19 Prethodni  1 ... 11 ... 17, 18, 19