NHL Draft

Strana 31 od 31 Prethodni  1 ... 17 ... 29, 30, 31

Ići dole

Re: NHL Draft

Počalji od Accipitrinae taj Sub Jun 23, 2018 5:50 am

Zanimljiv draft  Pijem kafu i chiluje

Ja sam zadovoljna nasim pikovima, malo sam se plasila da ce opet uzeti napadaca, mnogi su navijali da Wahlstrom bude dostupan, ali srecom nisu. Boqvist je na pocetku bio rangiran #4 ali su se vremenom ugurali igraci iz Novog Sveta, i dalje je #2 medju evropskim igracima i ima tek 17 godina.

Canadiens Ako Kotkaniemi bude bust, doci ce do riot-a u Montrealu  Nindza

Red Wings  odlicno prosao! Zadina & Veleno. 
Zadina ::I was telling my agent, if they will pass on me, I’m going to fill their nets with pucks. I want to prove to Detroit that they make a pretty good decision.

Oilers isto, htela sam da mi draftujemo Boucharda, ali sam malo gledala analize, malo je spor, ali je i tezi za 10-20 kg od ostalih defanzivaca koji su rangirani oko njega.

Islanders su po meni pobednici drafta, sa #11 i #12 uzeli igrace koji su po nekima rangirani cak unutar top 5 - Wahlstrom za koga su nasi scouti rekli da je najbolji suter na draftu i Dobson koji se jako dobro krece.
Accipitrinae
3rd liner
3rd liner

Blackhawks

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Pon Jul 02, 2018 1:40 pm

Detroit...

Dođe ti takvo opterećenje, da ne mereš gledati ni sam sebe, a kamoli jedan film.

Na svakom ćošku omladinci vade po 4 telefona i jednom rukom pričaju, drugom kuckaju poruke, trećom i četvrtom se ide uzbrdo uglavnom....na posa' niko ništa ne radi, samo se misli na proklete notifikacije, lajkove slika, sise u inbox, rezultate Japanaca i Brazilaca, recepte za tri leće i poruke modernih gurua kako treba biti nasmijan i vedar u ova doba dugova i propasti.
Daj mi veli jedan dobar telefon na rate da kupim sinu za prvi rođendan neka prati Lebrona Jamesa na instagram i odma instalira Colin McRae, da mu tata kupi Bugatija da ga bača pod ručnu ispred zgrade....

Ko ostane zadnji neka stavi telefon na punjač ...
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 26
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Breznjev taj Uto Jul 03, 2018 12:06 pm

Marvin ::Detroit...

Vrede li šta ovi?
Breznjev
2nd liner
2nd liner

Godine : 45
Red Wings

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Uto Jul 03, 2018 12:27 pm

To su bili top 5 pikovi pre ove godine ili pred draft, to uvek vredi da se isprati (osim ako je Sean Day).
Jako dobro ste prosli.

Veleno ode tacno iza nas, ali mi smo uzeli novog Sandina a i naviko sam da se za ove kasnije pikove prve runde ne zalim mnogo jer verujem u ovaj managment. Smile

Dođe ti takvo opterećenje, da ne mereš gledati ni sam sebe, a kamoli jedan film.

Na svakom ćošku omladinci vade po 4 telefona i jednom rukom pričaju, drugom kuckaju poruke, trećom i četvrtom se ide uzbrdo uglavnom....na posa' niko ništa ne radi, samo se misli na proklete notifikacije, lajkove slika, sise u inbox, rezultate Japanaca i Brazilaca, recepte za tri leće i poruke modernih gurua kako treba biti nasmijan i vedar u ova doba dugova i propasti.
Daj mi veli jedan dobar telefon na rate da kupim sinu za prvi rođendan neka prati Lebrona Jamesa na instagram i odma instalira Colin McRae, da mu tata kupi Bugatija da ga bača pod ručnu ispred zgrade....

Ko ostane zadnji neka stavi telefon na punjač ...
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 26
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 31 Prethodni  1 ... 17 ... 29, 30, 31