Minnesota Wild

Strana 33 od 33 Prethodni  1 ... 18 ... 31, 32, 33

Ići dole

Re: Minnesota Wild

Počalji od Brain Damage taj Pet Jul 27, 2018 1:37 pm

Ma preplacuju se svuda sportisti, ne samo u hokeju.  Pijem kafu i chiluje
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Nemam

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Pet Jul 27, 2018 4:28 pm

Hoce da ih zadrze, rade svoj posao , ekipa jos treba da se uigrava i fiksira greske. Placaju ih malo vise nego ocekivano ,ali ako imaju love , ne bunim se Smile
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Godine : 24
Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Ned Okt 07, 2018 11:48 am

Dubnyk odlican u oba meca. Ostali pogubljeni. Nista mi se ovde ne svidja.
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Uto Okt 16, 2018 4:42 am

Nikada mi nece biti jasno da Niderreider vecito 1n1 ne zavrsava situaciju golom. Vecito ista prica. Vecito u PP 6 na 4 zajebemo stvar i dobijemo gol. Izgleda da Bruce treba da pali odavde... Baksuz.
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brain Damage taj Uto Okt 16, 2018 10:38 pm

Hororelf ::Nikada mi nece biti jasno da Niderreider vecito 1n1 ne zavrsava situaciju golom. Vecito ista prica. Vecito u PP 6 na 4 zajebemo stvar i dobijemo gol. Izgleda da Bruce treba da pali odavde... Baksuz.
Nije samo Budro problem kod vas, ima tu malo i do rostera.  Pijem kafu i chiluje
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Sre Okt 17, 2018 7:37 am

Brain Damage ::
Hororelf ::Nikada mi nece biti jasno da Niderreider vecito 1n1 ne zavrsava situaciju golom. Vecito ista prica. Vecito u PP 6 na 4 zajebemo stvar i dobijemo gol. Izgleda da Bruce treba da pali odavde... Baksuz.
Nije samo Budro problem kod vas, ima tu malo i do rostera.  Pijem kafu i chiluje
Realno menjao se i trener, menjao se i manager, tim jeste nesto drugaciji,ali opet, ocekuje se od onih iskusnijih igraca ,a mislim na Stalla, Parisea,Dumba,Granlund,Fehr itd... da urade nesto. Jako slabo, juce jedva dobili Arizonu  kod kuce. Ne znam sta se desava ,ali ovako ako bude islo nema nama ni te prve runde PO..
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marvin taj Sre Okt 17, 2018 11:40 am

Staal i Fehr nemaju veze sa ostatkom ekipe. Stari core je tu problem, Parise, Suter, Koivu...

Dođe ti takvo opterećenje, da ne mereš gledati ni sam sebe, a kamoli jedan film.

Na svakom ćošku omladinci vade po 4 telefona i jednom rukom pričaju, drugom kuckaju poruke, trećom i četvrtom se ide uzbrdo uglavnom....na posa' niko ništa ne radi, samo se misli na proklete notifikacije, lajkove slika, sise u inbox, rezultate Japanaca i Brazilaca, recepte za tri leće i poruke modernih gurua kako treba biti nasmijan i vedar u ova doba dugova i propasti.
Daj mi veli jedan dobar telefon na rate da kupim sinu za prvi rođendan neka prati Lebrona Jamesa na instagram i odma instalira Colin McRae, da mu tata kupi Bugatija da ga bača pod ručnu ispred zgrade....

Ko ostane zadnji neka stavi telefon na punjač ...
Marvin
Administrator
Administrator

Godine : 26
Maple Leafs

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hororelf taj Sre Okt 17, 2018 1:02 pm

Marvin ::Staal i Fehr nemaju veze sa ostatkom ekipe. Stari core je tu problem, Parise, Suter, Koivu...
Imas pravo. Mada, Parise od povreda ranije dve sezone kuburio, a sada se po malo vraca na formu koja mu treba. Meni npr Koivu nema mnogo razloga da bude u timu, Suter isto  vec je za neku drugu opciju. Spurgeon, Dumba, Granlund, svi ti mladji igraci doprinose vise timu.
Hororelf
2nd liner
2nd liner

Wild

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brain Damage Juče u 12:05 am

Pariseova forma ide silaznom putanjom, on vise nikada nece biti igrac kao sto je bio, ne zbog godina vec zbog povreda, on je igrac pod velikim znakom pitanja.
Brain Damage
2nd liner
2nd liner

Nemam

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 33 Prethodni  1 ... 18 ... 31, 32, 33

Nazad na vrh